ХУБАВА КОЛЕДНА НОВИНА...НО ИМАМ НУЖДА ОТ ИНФОРМАЦИЯ

  • 1 599
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 195
Мили форумки,преди 2 4аса моя много близка приятелка си направи пред мен теста - EFP EFP EFP newsm30 preggo .невероятна Коледна новина защотот тя е изклю4ителен 4овек и отдаван искаха с приятеля и бебе.
какъв оба4е е проблема.преди  години свърши курса и на ле4ение с химиотерапия и облъ4ване с радиация - беше болна от рак....и лекарите казаха 4е неможе да има деца.....е явно са сбъркали,защотот 4ака бебе.та въпроса ми е - има ли опасност за плода от проведеното ле4ение.докторите са и казали ако се опитва за бебе да е след  години,.......ама те са и казали 4е и бебе не може да има пък тя е бременаа

# 1
  • Мнения: 287
ЧЕСТИТО !!! Не зная дали има опасност, но желая всичко да бъде О.К. И мама и бебчо да са живи здрави и много много щастливи Hug

# 2
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Криси,това наистина е хубава новина. Ами нека отиде на гинеколог,който хем да потвърди,хем да й даде нужната информация.Дано всичко е наред и да я очакват само хубави моменти  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 3 659
Нека си мисли само за хубави работи сега. ПО КОЛЕДА СТАВАТ ЧУДЕСА Grinning.

# 4
  • на село
  • Мнения: 3 897
Честито от това по-хубаво няма.
На въпроса немога точно да кажа.. най- добре е при специалист, доколкото знам лекарите казват, че неможе да забременее понеже и цикъла спира при химеотерапия, нещо лекарствата атакуват яйчниците, свекърва ми още при първата химиотерапия и спря цикъла.
Но тя щом е забременяла, може курса на лечение да е бил с по- леки лекарства, наистина нека се обърне към специалист.
Весела Коледа и само радостни моменти за теб, приятелката и близките ви  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 5 299
Страхотен коледен подарък. Дано всичко да е наред, и да се радват на хубаво и здраво бебче  bouquet

# 6
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Дано всичко е наред Praynig!!!Наистина по Коледа стават чудеса Heart Eyes!!!

# 7
  • Мнения: 733
Честито   bouquet
Твойта приятелка е получила най-хубавия подарък за коледа. Явно бебчо иска да се роди щом се хванал. Ще ти пратя ня лични телефона на една гинеколожка-онколог. Аз сам оперирана при нея нека се посъветва. Пожалавам много късмет и едно дундаво бебче накрая  Praynig

# 8
  • Мнения: 2 255
Честито
и
Успех !!!
Наистина по Коледа стават чудеса  Grinning

# 9
  • Мнения: 4 195
моми4ета много ви благодаря от нейно име.
наистина Коледната нощ доказа 4е 4удеса стават - според лекарите двете 4ерти4ки не могат да се появят при нея - а ги има - две 4удесни 4ервени 4ерти4ки:)толкова плакхме и двете,беше такъв хубав момент..........дано и гинеколога види сър4ице и с бебо вси4ко да е ок:)
ВЕСЕЛА КОЛЕДА МИЛИ МАЙКИ......ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ ДЕ4ИЦАТА:)

# 10
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Нека не мисли че нещо лошо ще се случи на бебето и!
Щом го има напук на медицината значи бео си е ОК!

Да са живи и здрави и много щастливи!

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Това е най-хубавата новина,която научих днес.Честито  bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Милото момиче Heart EyesКолко хубаво, да е жива и здрава, желая й едно прекрасно бебче  bouquet
За отговор на въпросите й - при специалист!

# 13
  • Мнения: 1 555
ЧЕСТИТО !!! Не зная дали има опасност, но желая всичко да бъде О.К. И мама и бебчо да са живи здрави и много много щастливи Hug

Желая същото !!!  Praynig
А това само лекар може да го каже, но щом е станало значи е Божа работа !!! Simple Smile

# 14
  • Варна
  • Мнения: 974
Честито, това е приказно! Поздарви я с прекрасния момент, нека Бог е с нея през цялото време!
Ако имаш нужда пиши ми на лични и аз имам координати на една близка, която е гинеколко-онколог, работи в Онкологията.
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт