Изтръпнал крак

  • 1 710
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 752
Знам, че темата не е за тук, но се надявам така да я видят повече хора и за това моля модераторите да я оставят поне до довечера.

От няколко сни ми е изтръпнал единият крак и не иска да се оправи, масажирах го с ръце, с вода, затоплях го и нищо не помага. Ако някой се е сблъсквал с подобно чудо нека да каже как да се справя Praynig Сутрин като се събудя имам чуството, че кракът ми е супер подут после леко се пооправя, но само леко... Sad чуството направо е ужасно.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 375
Това ми звучи като за невролог. Надали такова нещо може да се оправи със съвети от нас. Това не е синина или убождане.

# 2
  • Мнения: 139
Това наистина е за невролог.Аз имах подобен проблем ,когато бях прискрипала нерв на гръбнака.Чувала съм ,че така става и при  поява на шип,но всичко това са догатки.Отиди на невролог,а може да ти е от полза и лекар който се занимава с мануална терапия.
Желая ти бързо оправяне!  bouquet

# 3
  • Мнения: 411
Кракът ти може да изтръпва от много неща,нерв,неправилно оросяване.........При първа визможност отивай на лекар!

# 4
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Кракът ти може да изтръпва от много неща,нерв,неправилно оросяване.........При първа визможност отивай на лекар!

Така мисля и аз.

Общи условия

Активация на акаунт