ръцете български нежни, мили и добри

  • 2 460
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 394
И само някой да се опитва да защитава или да ми се прави на добър български самарянин #Cussing out

Кво да ви обяснявам: пращам коледните подаръци до бг по приятел , в който имам абсолютна вяра, познаваме се от деца и едва ли ще тръгне да носи подобни детски неща!

Значи от 7 броя са стигнали само 3 и то маловажните! #Cussing out #Cussing out #Cussing out

На племеника ми дънките, на племеницата ми невероятното розово яке тип козя кожа + гривна и пръстен (детски), на сестра ми колието (не е нито златно, нито сребърно, просто по-моден дизаин) и на девер ми подаръка( колан + тапи за вино) финитос бамбитос!

Само едно ще им кажа и дано на някой жена му да чете тук-да ви изсъхнат ръцете дано крадливи,че развалихте празника на едни обикновени хора и на едни мили деца!!!
На приятеля ми също му липсват неща!

Вчера на летището от полетите на балкан от Англия, Германия и т.н. е имало сеир от оплакващите хора, на които са им били отворени багажите!!!

Последна редакция: сб, 24 дек 2005, 14:11 от Арвен

# 1
  • Мнения: 3 146
Имал ли е катинари на куфарите този човек? Поне за сега ( да чукам на дърво) пътувам винаги така и не са си позволили да ми разбиват багажа. А вече реших и да сменя концепцията - димитровградски чанти , вакуумирани.
Иначе случката супер неприятна. И аз така ще пращам едни подаръци ,ама ще  е след Нова година - дано са се накрали вече, пфуууууууууу

# 2
  • Мнения: 3 394
Естестевено,че е имал катинари, да не пътува за първи път, но явно и в това са се усъвършенствели-какво са едни катинари за тях #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Нали и на мъжа така му отвориха и............затвориха багажа на лятос и да не говорим тогава пък липсваха неща със стойност!(НАПрИмЕр НЕСЕСЕрА мИ ЗА НОКТИ, маратонки (пак подарък), неща на детето.....


# 3
  • Мнения: 978
Арвенче, много съжалявам, че така са ви развалили празника. Sad

# 4
  • Мнения: 149
Samo v Bg li taka kradat po letishtata?? Sram za nas Sad

# 5
  • Мнения: 2 401
Естествено, че навсякъде се краде. Срам за авторката на темата, че сипе такива клетви на този ден! Отвратително!

# 6
  • Мнения: 978
Nata, така безнаказано в Европа се краде сигурно само по бг летища, а може би и в Албания, но се съмнявам.

# 7
  • Мнения: 3 146
Случката е много неприятна, ама и репликата на Арвен е отвратителна.  #Crazy #CrazyОсобено пък за Коледа....Но може да се редактира при желание

# 8
  • Мнения: 208
I pri men se slu4i su6toto predi 3 godini to4no na Koleda i az se 4uvstvah otvratena ot bulgarite.

# 9
  • Мнения: 3 394
Въобще няма нищо да редактирам, какво да кажа ,че се чувстам добре и станалото няма значение....аре да не си пропомняме тука какви обиди се сипят между самите потребители...това е срам, когато кавгите са безпричинни.
При мен поводът си е основателен...

Или пък случката от 2 дена...нападат младеж заради джи ес ем, намесва се бивше ченге, което пребиват до смърт и ....................аре още веднъж всичко пак тръгва от кражбата Сигурно ще ги пуснат както всички останали.....а семейството на човека едва ли само плаче за загубата. Сигурно клетвите им са доста по страшни.


И не намесвайте други страни...сигурно във форумите в Албания, Сърбия, македония и други страни също обсъждат подобни проблеми.
Аз съм в български форум и обсъждам неща свързани конкретно със страната!

# 10
  • Мнения: 3 394
дерзайте ooooh!

# 11
  • Мнения: 5 183
О, много неприятно наистина. Искрено ти съ4увства. Нещо пове4е - бясна съм. Много се ядосах  #Cussing out #2gunfire като про4етох какво се е слу4ило с подаръците, които близките ти о4акват, изпратени от сърце и избирани с много любов!!

# 12
  • Мнения: 2 825
Естествено, че навсякъде се краде. Срам за авторката на темата, че сипе такива клетви на този ден! Отвратително!
Вярно е, че и на други места се краде, но срама, в случая, не е за авторката, а за тези, които са оставили близките и без подаръци на 'този ден' #2gunfire #Cussing out

# 13
  • Мнения: 7 837
Арвен, много ми е неприятно, когато виждам някой да кълне  Confused

# 14
  • Мнения: 11 306
Аз само едно се чудя newsm78, толкова ли са им ниски заплатите на летището, толкова ли много свободно време имат, та им остава време да бърникат по куфарите на хората

Общи условия

Активация на акаунт