Подарък на 5месечно бебенце

  • 711
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Моля, дайте ми съвет. Какво да подаря на едно сладко 5месечно момиченце? Майка й казва: всичко си имаме. Нещо хитро като идея, хем практично, хем удобно и новаторско...  newsm78

# 1
  • Мнения: 1 263
Мога да ти кажа какво подарихме на моето момиче миналата Коледа - бънджи гащи и активна гимнастика......Е, съмнявам се че е "хитро, практично, удобно и новаторско", но само с това мога да ти помогна Wink. Успех в избора!

# 2
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Подарете неваляшка. Това е последното което измислих да вземем за нашето бебе, а предпоследното е пумпал.

# 3
  • Мнения: 5 299
Щом майката е казала, че си има всичко - аз бих подарила някаква дрешка  Laughing Има много сладки костюмчета за момиченца Peace

# 4
  • Мнения: 6 472
Няоке парцалче, някоя весела играчка (Сега има страхотни на Джордани), висяща шаренийка, комплект за хранене?

# 5
  • Мнения: 1 327
Подарете неваляшка. Това е последното което измислих да вземем за нашето бебе, а предпоследното е пумпал.

  202uu

мойта щерка неваляшката с такъв кеф я рита.. после се обръща и се опитва да я хване...голям майтап е..

# 6
  • София
  • Мнения: 2 679
И аз ти предлагам невеляшка. Дъщеря ми много си играе с една, останало още от моето бебество.

# 7
  • Мнения: 5 577
Плюшено прасенце, на Мечо Пух другар4ето, розовото.

Не много космато.

# 8
  • Мнения: X
И аз от всички предложения харесах най-много това за невеляшката и пумпала. Но гледайки тук в онлайн магазина няма такива работи.  Weary Имате ли предложение за магазин в центъра, от който мога да взема, защото Коледа вече мина и при следващата среща с бебче трябва да съм взела подарък, пък и съм с голямааааа вече тумба и ми е трудно обикалянето с градския транспорт. Благодаря Ви, мами, много ми помогнахте! Hug

# 9
  • Мнения: 5 577
В нашия голям супермаркет ги има, като подаръци.

# 10
  • Мнения: 35 891
аз харевам музикалните от този тип:






тези са от ДаНет

Общи условия

Активация на акаунт