s kakva pri4eska ste

  • 2 596
  • 40
  •   1
Отговори
zdraveyte, iskam da popitam vsi4ki vas s kakva pri4eska ste- cvqt, forma...i kak q podirjate- kakvi maski, balsami, shampoani izpolzvate,
i kak q oformqte- izpravqte, kidrite...
interisyva me o6teizpolzvate li sinsilk ili ne6to za  perfectno izpravqne na kosata, za6toto az osven pri frizior ne moga da q oformqm /izpravqm, vipreki mogoto opiti/...blagoarq!

# 1
  • Мнения: 3 611
Май-май с никаква прическа не съм. Косата ми е с дължина под кръста- права, светлокестенява. Подрязвам я 2 пъти годишно. Шампоани ползвам всякакви, но държа балсамът ми да е Пантен (или в краен случай Гарние). 2-3 пъти месечно слагам и маски. Не се боядисвам.

# 2
  • Мнения: 8 505
Прическата и дължината на косата при мен не са константа.Не се боядисвам-естествено руса съм.Общо взето обичам косата ми да стои леко на клечки-оформянето-просто не я сресвам сутрин (а вечер и до сутринта пак е на клечки).Скарана съм със сешоара-използвам го когато бързам да изляза.Шампоан и балсам-най-често Клоран.

# 3
  • Мнения: 7 186
Моята е средно дълга, на пластове, силно филирана. Боядисвам я синьо- черна с Лонда- професионална. Шампоани- Ревлон и Лореал ми харесват. Маска слагам при всяко миене, някаква италианска с кокос имам в момента. Балсам не ползвам напоследък.
Относно оформянето напоследък наблягам на изправянето. На влажна коса слагам кристали и гел за изправяне на Лакме /страхотен е/, изсушавам с обла четка и сешоар, накрая слагам пак кристали и вакса с блясък по краищата.
Понякога се правя и с дифузера, пак с кристали и течен фиксатор или пяна.
А на Сънсилк продуктите нещо не ги долюбвам.

# 4
  • Мнения: 1 370
Силно казано е че имам прическа. От както ми се е родил бебока, свивам цялата коса под един ластик и това е.
 По принцип съм със средна дължина на косата, филирана, по често с бретон на страни. Не съм се боядисвала от лятото, но днес отивам да си направя кичури. Винаги коста ми е зад ушите, дори и да е пусната. Не ползвам маски и балсам, а я мия със шампоан за кестенява коса.

# 5
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
И аз не мога да кажа, че съм с прическа Wink. С дълга коса съм, не се боядисвам, на 3-4 мес. я подрязвам, леко филирана е, без бритон.

# 6
  • Мнения: 2 910
Не мога да кажа,че имам прическа.Косата ми е права,вече без бритон,а дължината и е малко над кръста.
Цвета на косата ми е светло- кестенява,никога не съм се боядисвала.
В момента използвам шампоана и балсама на Аvon за мазна коса със сухи краища,последната ми маска беше някаква с кокос,но от 3-4м.не съм си слагала.На влажна коса нанасям кристали,а я подстригвам на 2-3м.

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
....с "ела с мен в пещерата..."  Mr. Green

освен това, може да ми е и последен  този сезон с коса  Tired

# 8
  • Мнения: 4 390
Нямам прическа.
Косата ми е средна дължина, на пластове и филирана, без бретон, изправена с преса. Боядисвам я черна от известно време с Лореал Кастинг (безамонячна).
Последно време все по-често я връзвам на опашка, имам такива периоди, когато нищо не ми се прави. Tired За подстригване съм, правя го 1 път на два месеца (обикновено).
В момента ползвам само шампоан и балсам на Лонда (професионалната серия) и веднъж седмично ампули за коса.
За сънсилк нямам никакво мнение.

# 9
  • Мнения: 5 299
Средно дълга - на пластове, доскоро бях без бретон - преди 2 дена го отрязах Mr. GreenИзрусявам се (в повечето случаи с Лонда) а иначе с квото ми падне. Ш-н харесвам на Лореал, но вмомента се мия с Пантен и бих казала, че е ужасен - цялата съм в пърхут ooooh! Маска за коса си слагам на всяко миене " Vigorance" na YunseY . Суша се(изправям) със сешоар и кръгла четка(вмомента се уча де) -накрая се мацам с малко вакса в краищата Laughing

(малко подобно е като на Лейдито Mr. Green Heart Eyes)

# 10
  • Мнения: 7 430
С филира коса съм, с бретон на една страна - средна дължина Wink
Изрусявам се всеки месец - само корените де Mr. Green  с Лореал, но нещо напоследък не съм доволна Crossing Arms
Използвам шампоан и балсам на Ив РОше, както и маска за третирана коса на същата марка.
От време на време си правя маска от един жълтък, малко зехтин и лимон и става една таква мекичкаааа Party
Никога не се сресвам с гребен - правя го винаги с ръце и никога не съм използвала сушоар....и може да е "по-сламена", но ми расте като за световно Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 5 289
Моята коса е дълга до кръста,боядисвам я синьо-черна,прическата е оформена на етажи от най-горния пласт започват вай-късите ако се сещаш какво имам впредвид,отпред също е на етажи без бретон,сега целта ми е отпред да изравня етажите с по-дългата коса отзад.Не се изправям понеже косата ми е права и стои като все едно съм я издърпала с четката,но аз съм фенка на къдриците и често я намачквам с пяна,или я къдря с маша или разнообразявам с пресата.Мечтая си да изсветля косата,но с това черно едва ли скоро бих се решила да я третирам толкова жестока,за да я изсветля.

# 12
  • Мнения: 6 164
На пластове, филирана, дълга, опитвам да мина от черно към кестеняво вече доста време, та да спра да се боядисвам и да си оставя естественото кестеняво.
Herbal Essencies, Pantene i L'oreal Anti-Casse използвам като марки шампоан и балсам, в момента съм с Anti-Casse, че нещо от студа се поизнерви косата ми. Маски на Ейвън използвам, също и една с плацента и костен мозък, която ми хвалеха, но така и не разбрах защо, след цяла опаковка и мисля Anti-Casse да взема следващия път. Иначе оформям с пяна Л'ореал за обем и със серум за краища, сешоар, кръгла четка, когато ме мързи и с пресата.

# 13
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ей такава. Само че вече не я боядисвам, кестенява съм.
Използвам серията на "Фито" - шампоан за обем, маска от време на време, балсам.
След като поизсъхне, слагам пяна и с това приключвам с грижите.  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 2 672
цвят естествен- светло кестеняв с тъмни и светло руси кичури  , етажирана с бретон на дясно
никак не я поддържам - много ми си е хубава  Wink
не я изправям/къдря - чуплива ми е , вие се на долу като от ролки- така ми харесва Wink

Общи условия

Активация на акаунт