За акито на бебче и ...

  • 801
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 467
Здравейте  Hug

Имаме проблем и вече се чудя какво да правим! Беба има кървави малки жилчици в акито. За първи път като се появиха правихме изследвания и нищо. Здраво детето и лекаря каза - фисурки някакви на дупето, няма страшно, ще мине. Мина, но от няколко дни има вече всеки ден. Ах тия фисури... Жилките са много малкички, светла кръв е. Нямаме Е.коли, нито дизинтерия. Беба е само на кърма (без вода дори) така че изключвам храната. Аз пазя яка диета, я смисъл не ям храни който са алергени за беба (прясно краве мляко не пия). Иначе беба си наддава много добре. Вече  е 7,500 кг. Жизнена е, няма никакви признаци на болно дете. Яде с апетит, спи нормално, играе си, усмихва си се... Само тия гадни жилчици ми тровят живота. След Коледа ще ходим по лекари пак. Някаква идея от какво може да са и  къде да се насочваме???

# 1
  • Мнения: 8 505
Според мен ще е добре да повторите изследването-ей така,за всеки случай.А ако пак са добре-педиатърът да ви насочи съм специалист-все пак трябва да се открие причината за тях и да се лекуват.

# 2
  • Мнения: 544
големият ми син също имаше често такива жилки,но не всеки ден.Педиатъра реши че няма смисъл да го тровя с изследвания и така постепенно изчезнаха/мисля че след като го захраних/

Общи условия

Активация на акаунт