Фитнесът

  • 642
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 680
В една от последните серии на "Пълна промяна" една жена с помощта на фитнес инсруктора свали за 6 седмици общо 48см. от талията, ханша и бедрата. Инструкторът обясняваше, че не е необходимо да се скъсваш от тренировки, просто някой трябва да ти покаже правилните упражнения.
Случайно да има някой, който да ме светне кои са те? Party

# 1
  • Мнения: 258
По 8 см на седмица ?! #Crazy Сигурна ли си ? Това е твърде много за толкова кратко време, независимо какви упражнения правиш и какви диети спазваш през това време. Thinking

# 2
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Хайде, бе! Вярно ли е това? #Crazy И къде е това ЧУДО, къде е този ФИТНЕСИНСТРУКТОР? #Crazy А, че има упражнения за отделните части на тялото, има, ама това всеки го знае - не откривам Америка! Чувала съм за КАЛАНЕТИКА, програма упражнения, с които почти не се уморяваш, а смъкваш килограми. Ама с фитнес уреди newsm78, незнам. Който знае да свирка Praynig

# 3
  • Мнения: 3 356
В една от последните серии на "Пълна промяна" една жена с помощта на фитнес инсруктора свали за 6 седмици общо 48см. от талията, ханша и бедрата. Инструкторът обясняваше, че не е необходимо да се скъсваш от тренировки, просто някой трябва да ти покаже правилните упражнения.
Случайно да има някой, който да ме светне кои са те? Party
Преди това и провиха липосукция на бедрата май newsm78

# 4
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Каква е тази "Пълна програма" за която говорите?

# 5
  • Мнения: 5 103
с фитнес бая се занимах преди да забременея за да е постигнала този ефект трябва да е била доста ама доста пълна, но пак не ми се вярва де и е пила бъркочи иначе нестава ЛЪЖАААА

# 6
  • Мнения: 1 558
Те първо и направиха малко липосукция, то просто иначе няма как д стане! Дръпнаха сланинки от бедрата и дупето.

Аз ходя на фитнес от 6 месеца 3 пъти седми4но, не съм видяла да са станали чудеса.
Само съм се стегнала !

Последна редакция: чт, 22 дек 2005, 18:22 от 'Пепи'

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Е това не го вярвам, само със фитнес не става Naughty

# 8
  • Мнения: 2 792
 Направиха и липосукция на бедра и корем и после  ходи на фитнес Wink.

# 9
  • Мнения: 1 680
Те вярно направиха липосукция, но 48/3 прави по 16см. от талия, 16 от ханш и 16 от бедра. Ако половината е свалила с липосукцията, пак с фитнес по 8см е свалила и то само за 6 седмици.

# 10
  • Мнения: 658
А уточниха ли че 24 часа е била заключена в залата на глад,вода и пот? 4 години тренирам и не съм видяла такова нещо.

Общи условия

Активация на акаунт