Някой вземал ли е Клион D по по време на бременност

  • 738
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 69
Здравейте,
Имам една огромна молба към вас. Бременна съм в 5 г.с. и поради гъбички гинекологът ми изписа Клион D. Когато се прибрах прочетох в упътванетор 4е е противопоказен за бременни от  1-3 месец. все пак докторът би трябвало да преценявя този факт щом го предписва, моля ако някой е ползвал това лекарство да ми пише иначе няма да посмея да го ползвам.
Благодаря ви предварително !

# 1
  • Мнения: 643
Гледам никой не ти е отговорил та да ти отговоря аз. ПО време на моята бременост и аз ползвах клион д и нямаше никакви проблеми. Гинеколожката ми ме предопреди че написаното в листовката не е актуална информация, да не би да я прочета и да се стресна, и че този препарат и полижинакса са единствените които се използват по време на бременност и кърмене

# 2
  • Мнения: 1 520
На мен също ми изписаха Клион Д когато бях бременна, но вече бях в 16 седмица. Не смятам, че ми е оказал някакво неблагоприятно влияние. Но във всички случаи е по-добре, даже задължително, да се изчистят тези бактерии преди напредването на бремеността и далче преди раждането.

# 3
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Да ползвала съм по препоъка преди серклаж. В патологично отделение това си беше практика.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И аз съм ползвала ,лекарката ми го предписа и каза да не се притеснявам за писанията вътре в упаковката Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 3 672
Не се притеснявай- и на мен ми го бяха изписали заради гъбичките- но не го взех защото преди време имах непоносимост съм него- само заради това лекарят ми го смени с Клотримазол - но го ползвах по- дълго време защото е по-слабо лекарство
Така че щом са ти го изписали- не се притеснявай а го ползвай че ако не ги лекуваш проклетите гъбички- стават доста непоносими smile3511
Успех- и лека бременност newsm10

# 6
  • Мнения: 7 640
ей, тая тема на трето място я виждам Laughing

# 7
  • Варна
  • Мнения: 4 295
ей, тая тема на трето място я виждам Laughing


Аз на 4-то  ooooh!

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Ползвала съм свещичките по време на бременността по лекарско предписание. Всъщност тази бременност ползвах какво ли не, гъбичките постоянно се появяваха, но това е друга тема ooooh!

# 9
  • София
  • Мнения: 19 221
Понеже бях бременна преди 13 години, още го нямаше, но ми изписаха едни швейцарски - "Гинопеварил" май се казваха, които струваха майка си, баща си и техните майки и бащи  Mr. Green

Все пак разпитай за вариантите - май повечето такива свещички са с основна съставка клотримазол, но на различни фирми и цени, а може би и като грамаж

Не помня имаше ли някаква опасност за бебето от гъбичките...

# 10
  • Мнения: 5 577
Аз ги ползвах, но 8 месец.

Общи условия

Активация на акаунт