За дифузера на сешоара...

  • 2 511
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 077
Срам ме е, че задавам подобен въпрос, но наистина не зная- как точно се използва дифузера, каква е целта, каква прическа се получава? Наскоро си купих сешоар с  няколко приставки- често си изправям косата, къдря се, и какво ли още не, но с дифузер досега не се бях сблъсквала Embarassed Благодаря Blush

# 1
  • Мнения: 2 047
  На моята права коса ефекта беше небрежен хаос, леко навита и много разбъркана. Събирам части от косата на топка и ги слагам в дифузера и го залепвам за главата с косата вътре.  Joy По-траен ефект има ако сложиш пяна преди да правиш такива работи.

# 2
  • Мнения: 9 077
Събирам части от косата на топка и ги слагам в дифузера и го залепвам за главата с косата вътре.
Значи това бил номера... Embarassed
Благодаря ти много, ще видим какъв е ефекта при мене Crazy

# 3
  • Мнения: 781
И аз скоро се сдобих с такъв сешоар-с дифузер Wink Веднъж ме направи една фризьорка и стана супер.....сложи повече пяна, събра ми косата на топка, без да я реше, силно назад и я издуха Simple Smile Още не съм го правила сама номера, че си взех и преса и правя с нея разни експерименти - много сладурско ми се получава  Blush

# 4
  • Мнения: 5 103
на леко влажна коса се слага много ама много пияна сресва се коста най лесно обръщаш я на долу и я сушиш на сектори като свободната ти ръка е в корените и ги рошка за да не се сплетът след като цялата коса е суха и къдрава и я отмяташ назад в нормалната и позиция РЯЗКО пръскаш лак и това е

# 5
  • Мнения: 9 077
Мерси ви много  bouquet

# 6
  • Мнения: 5 103
моля пак заповядай:)

# 7
  • Мнения: 12
s mnogo pqna stava super

# 8
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз пък с него си суша корените и косата ми става по-бухнала.

# 9
  • Мнения: 4 202
Моята коса е многого тежка и фризьорката ми не успя да се справи с дифузера при мен Sad

# 10
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
С дифузер както мога да си изправя перфектно косата /понеже ми е къдрава/, така мога й да й направя доста небрежни и сладурски къдрици! Използвам дифузер от доста години и общо взето без него не минава сушене!   
   Мадамите са обяснили доста добре как се използва! Въпрос на навик е. Дори и първите опити да не водят до желаният резултат не се отчайвай, защото като свикнеш е доста лесно, удобно и красиво.

# 11
  • Мнения: 9 077
Голдънче, мерси Wink
А...стана ми интересно...как с дифузера си изправяш косата?

# 12
  • Мнения: 9 077
Да докладвам: току що се изсуших с дифузера- ефектът е наистина страхотен Grinning
Благодаря ви за ценните съвети Blush

# 13
  • out of space
  • Мнения: 8 572
И аз вчера се сдобих с дифузер и днес ще го тествам. Обаче имам въпрос...кичурите като се омотаят на топка къде се завират...щото мойто е една грамадна джаджа, а в нея имам по-малка...в малката ли да навра косата?

# 14
  • Мнения: 9 077
Ами моят дифузер е едно голямо нещо, със едни стърчащи неща, но по-малко в него- нямам. Топката коса набутвам в него...а онова малкото дето го имаш вътре, то маха ли се или е част от самия дифузер?
Ей такова е моето:

Общи условия

Активация на акаунт