Кога да започна със сокчетата?

  • 471
  • 6
  •   1
Отговори
  • по Пътеката
  • Мнения: 180
Na vsi4ki zdrasti.Imam edno pitane                                               
 da6teria mi -3m. i 20 dni-e alergi4na kam betaka na kraveto mliako!Na karma i Frisopep sme..Koga da zapo4na sas sok4eta..

Последна редакция: ср, 21 дек 2005, 20:29 от Туфка

# 1
  • Мнения: 350
mnogo  е изписано по темата и в библиотеката има интересни статии.
Но най-вАжното е, че една майка заедно  с бащата СА ОТГОВОРНИ да вземат решение за цялостното хранене на детето.
Аз лично четох много западни материали и приложих кърмене на поискване и късно захранване на 6 мес. с оризова каша, после пасирани плодове.
МНОГО Е ВАЖНО ДА ИМА СЕМеЕН КОНСЕНСУС, ЗАЩОТО ПОСЛЕ МОЖЕ ДА ИМА СПОРОВЕ/ЗАПЛАХИ И ПЛАШЕНЕ ОТ СТРАНА НА ЛЕКАРИ, БАБИ И ДР. ДОБРОЖЕЛАТЕЛИ...

Успех!!!!

# 2
  • София
  • Мнения: 2 679
Да, това последното дето го е казала Съни май е най-трудно преодолимото.
Каквото и да решиш, дано не ти се бъркат, или поне не много.

Освен статиите в библиотеката, достатъчно е да напишеш сок или сокчета в търсене и ще видим колко много е говорено за тях.

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
След 6 м. захранване.При алергични деца може и по-късно - то самичко може да не иска друго, освен мляко.
Аз на соковете хич не съм им голям фен Confused

# 4
  • Мнения: 6 243
Аз да се обадя като черна станция - а мислила ли си за преминаване изцяло на кърма? Хем ще е по-добре за алергията на детенцето, хем си спестяваш неудобствата на смесеното хранене. И финансово ако щеш е за предпочитане newsm78

# 5
  • Мнения: 1 771
Въпрос на личен избор. Аз все още не давам.

# 6
  • Мнения: 4 242
До скоро не давах сокчета, но когато предложих, прясно изцеден сок, дъщеря ми се мръщи, а купешки не искам да давам. Така че ще караме без тях. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт