Коректор за сенките под очите

  • 2 125
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Такаааа, значи чудя се мога ли да ползвам такъв коректор, но без да слагам ФДТ или пудра, защото не ползвам, а и не са подходящи за мен, защото имам лунички. Продължаващото вече година и три месеца безсъние, което ще свърши вероятно, когато диването стане първи клас Tired дава отражение и неискам да си нося тъмни кръгове под очите Sick

Та ако може да ме посъветвате какъв да си взема и може ли да се ползва без основа и допълнителни там мазила, защото хич не съм наясно с тези неща Wink

# 1
  • Мнения: 3 098
Pandora,това което Ще те посъветвам е коренно разли4но от онова,което те интересува,но все пак.Изпитано е  Flutter Peace
bourjois имат едни бели сенки,нанасяш ги около долен и горен клепа4,те са много хубави,финни.И след това се гримираш както обикновенно.Това ми го каза една моделка,на тях така им третирали сенките.А и след като го нау4их се заглеждам по артистките във филмите.Масово се гримират така.

# 2
  • Мнения: 750
 pandora , можеш да опиташ с " Multi benefits Eye Cream" на "Oriflame". Лично аз съм много доволна от продуктите. Ако те интересува нещо, питай. Но коректорът е решение само докато е нанесен. Не спасява положението. Това, което ти препоръчвам не е вълшебно, но си заслужава. Резултатът не е мигновен, решава проблема постепенно.

# 3
  • Мнения: 5 539
Pandora,това което Ще те посъветвам е коренно разли4но от онова,което те интересува,но все пак.Изпитано е  Flutter Peace
bourjois имат едни бели сенки,нанасяш ги около долен и горен клепа4,те са много хубави,финни.И след това се гримираш както обикновенно.Това ми го каза една моделка,на тях така им третирали сенките.А и след като го нау4их се заглеждам по артистките във филмите.Масово се гримират така.
Дай малко подробности. Какви са тези бели сенки? Има ли ги в БГ? От коя серия са? Simple Smile

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 5 910
пробвала съм трика с белите сенки, но при мен не ства  Sad, кажата ми е матова и почти винаги имам тъмни кръгове под очите, като сложа сенки кръговете изглеждат тъмно сини, като пребита съм. Имам стик коректор, но без да слагам пудра или фдт не става много добре, личи си Thinking защото е много покривен, а ако не е просто няма да ти върши работа.

# 5
  • Мнения: 3 098
Pandora,това което Ще те посъветвам е коренно разли4но от онова,което те интересува,но все пак.Изпитано е  Flutter Peace
bourjois имат едни бели сенки,нанасяш ги около долен и горен клепа4,те са много хубави,финни.И след това се гримираш както обикновенно.Това ми го каза една моделка,на тях така им третирали сенките.А и след като го нау4их се заглеждам по артистките във филмите.Масово се гримират така.
Дай малко подробности. Какви са тези бели сенки? Има ли ги в БГ? От коя серия са? Simple Smile
Ами,би трябвало да ги има.Аз марката съм я написала по_горе.Представляват малки кръгли кутийки с бежов цвят,ружовете са в абсолютно съЩита опаковка,така,4е търсиш сенки.Белите са в няколко разновидности,вземай най_светлото.Другите са със някакви нюанси и блясъци и не стоят добре.

# 6
  • Мнения: 5 316
Pandora,това което Ще те посъветвам е коренно разли4но от онова,което те интересува,но все пак.Изпитано е  Flutter Peace
bourjois имат едни бели сенки,нанасяш ги около долен и горен клепа4,те са много хубави,финни.И след това се гримираш както обикновенно.Това ми го каза една моделка,на тях така им третирали сенките.А и след като го нау4их се заглеждам по артистките във филмите.Масово се гримират така.
Дай малко подробности. Какви са тези бели сенки? Има ли ги в БГ? От коя серия са? Simple Smile
Ами,би трябвало да ги има.Аз марката съм я написала по_горе.Представляват малки кръгли кутийки с бежов цвят,ружовете са в абсолютно съЩита опаковка,така,4е търсиш сенки.Белите са в няколко разновидности,вземай най_светлото.Другите са със някакви нюанси и блясъци и не стоят добре.
Сетих се кои са тези сенки и утре ще ги потърся по магазините.

# 7
  • Мнения: 4 546
аз пък по рождение съм си с кръгове под очите  Confused
ползвам на орифлейм гелчето "виж и повярвай". ефект определено има, но все пак се забелязват. коректор ползвам много рядко и съм го слагала и без фон-дьо-тен или пудра. но мже би зависи от кожата и цвета на коректора дали ще си личи. при мен няма проблем. но не слагам коректор на кожата направо, а си слагам върху пръста и с него мацам. така по-добре се нанася.

# 8
  • Мнения: 1 708
Аз също ти препоръчвам кремчето на Орифлейм "Виж и повярвай".Определено има ефект но трябва да мине време ,а междувременно ползвай специален коректор за около очите.докато избледнеят от кремчето.То освен че премахва сенките ,заличава и бръчиците или предотвратява появата им! Hug

# 9
  • Мнения: 2 125
Същия проблем - тъмни кръгове + торбички + лунички ConfusedПонеже при мен лицето се поти когато сложа ФДТ си взех /ползвам отдавна/ Manhattan Perfect Teint - 2 в 1/ ФДТ + пудра/С тъмен тен съм , а тази пудра има един много фин матиращ ефект върху лицето. Не е скъпа! Може да пробваш.

# 10
  • Мнения: 235
Препоръчвам ти козметиката на Аvon. От серията Anew Retroactive+ - Реткроактивен  серум за очи Retroactive+ Repair Eye Serum /в  каталога за януари е с намаление - 11,90 лв./. Ефекта му е антибръчков и намалява подпухналостта и тъмните петна.  Има и един покривен крем за сенки под очи Lighten Up Plus Undereye Treatment /в същия каталог и той е с намаление - 8,90 лв./ Изсветлява тъмните кръгове под очите.

Общи условия

Активация на акаунт