Отговори

Анкета

Как ще постъпи Джемре, след като научи тайната за катастрофата?

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 20 окт 2011, 18:30

# 570
  • Мнения: 2 282
Кузей знае как да се възползва от сутиацията това е част от плана -Ти ми отне всичко .Може да зажиее с Бануто,тя да се влюби ама тя да не очаква нещо от него........

Бану и Кузей може да кръстосат пътища само ако той смени настоящия си статус. И стане известна личност като боксьор, като модел или нещо подобно.

# 571
  • Мнения: 1 758
Споделям мнението за Джемре,но може би  начина на изразяване на емоциите е продиктуван от самите сценаристи.Или по-точно липсата на такива!Може би тя е имала прекалено спокойно детство,закриляна от майката-орлица и чак сега започва да се сблъсква с по-силни преживявания.Но защо пък да не показва емоция?Например тогава,когато целуна Кузей на лицето и беше изписано всичко,което чувстваше в този момент!
Според мен,тя самата не е усетила още силата на чувствата,които изпитва,може би заради факта,че като момиче беше избрала съсвем интуитивно спокойният и благонадежден Гюней,без да си дава сметка,че това не е любов,а само една привързаност и желание за сигурност!
Това вцепенение,което тя изигра след като научи за постъпката на Гюней според мен е съвсем човешка реакция.Аз лично съм изпадала в такъв момент и повярвайте ми-много по-силно е от това да крещиш,или да ридаеш силно.
В последните два епизода тя претърпя огромен обрат загубвайки спокойното си ежедневие и планове за бъдещето. В момента все още не е усетила силата на това,което предстои да и се случи,а именно да усети и осъзнае,че не е обичала Гюней със силната любов,както и факта,че преоткрива и опознава отново Кузей и,че тогава,когато го открие наново-отърване няма???
Но предполагам,въпреки,че сигурно ще има вътрешна бобра,Джемре ще си даде сметка,че цял живот е знаела това вътре в себе си,макар и да не си го е признавала.
И,че е искала точно това!

# 572
  • Мнения: 11 965
Кузей като стане вървежен модел,Гюней още ли ще превива гръб под голфчантите и ще подгъзува на богатите...и тогава бам на Бану ще и светне лампиона  Bulb

# 573
  • Мнения: 0
 Laughing Бануто си е доста плоска ,като мозък ,но пък добре си играе ролята.Много ме разсмя ,когато искаше да се сгодява за Гюней  Grinning хем има приятелка Гюней хем се прави на неразбрала и заплашва Джемрето,че си постигала целите . #Crazy Смайва ме как си прави планове това момиче баш от типа Златотърсачка

# 574
  • Мнения: 2 282
Laughing Бануто си е доста плоска ,като мозък ,но пък добре си играе ролята.Много ме разсмя ,когато искаше да се сгодява за Гюней  Grinning хем има приятелка Гюней хем се прави на неразбрала и заплашва Джемрето,че си постигала целите . #Crazy Смайва ме как си прави планове това момиче баш от типа Златотърсачка

Аз не мога да видя любовта на Бану към Г.  По-скоро някакъв каприз и глезотия. Може би защото не се впечатлява от положението й.

# 575
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Мисля, че тук любовната история ще е Кузей- Джемре, обаче понеже на пътя им стои при единия- братския дълг, а при другия- дадената дума, ще се доближават и отдалечават под въздействието на вината си... Нямам търпение да дойде следващата серия Grinning!

# 576
  • Мнения: 75
Незнам, може и да сте прави, просто ми се искаше в този филм да видим една споделена и възможна любов. Ако пак ще се обичат но ще бягат един от друг от сега да се отказвам да го гледам. То беше голяма мъка в " забраненият плод"  Cry
Иначе Джемрето аз лично я харесах още преди да е почнал филма, но не си подхождат с Кузей като двойка , докато с брат му са си лика прилика  Peace

# 577
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Кевин Спейси е в Истанбул с пиесата Ричард III (реж. е Сам Мендес). На последното представление е имало много известни личности, сред които и Къванч. Неговото мнение: "Отлично представяне, гледах с възхищение"

(в сайтовете има доста инфо за пиесата и гостуването на Спейси в Истанбул. Между другото и Морган Фрийман е сега там, но по друг повод)

# 578
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313


TATLITUĞ YENİ İŞİYLE ŞAŞIRTACAK!


... само дето не разбрах, написаното дали се отнася за Къванч или за Кузей  Laughing...

# 579
  • Мнения: 2
 spam2 Извинявам се,че нахлувам в темата,но моля за помощ.Не мога да си пусна субтитрите в viki.com. Embarassed  Embarassed Излиза ми надпис fail to decompress subtitles cannot display.А до сношти нямах проблем  ThinkingАко някой знае как мога да си разреша проблема,моля да ми помогне.  Blush

# 580
  • Мнения: 0
Много я нападат актрисата явно  Tired
Cemre'ye yapılan haksızlık



http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Yazarlar/ozicer/2011/10/09/cemr … yapilan-haksizlik

Аз лично не я намирам зле , верно личи си , че още не умее да "флиртува" с камерата , но като игра според ролята се справя не зле . Дж. всъщност до момента не трябваше да показва кой знае какви емоции , защото , нито е лудо влюбена в Гюней , нито пък си беше дала шанс да разбере колко силно е привлечена от Кузей. Peace

За Кузей смятам , че не напразно актьора е минал толкова тежко подготовка , най-логично е да продължи да се боксира , докато върши още и други неща.

# 581
  • Мнения: 18 490
Здравейте момичета, върнах се от работа,изчетох ви,много интересни мнения сте споделили.Аз също смятам,че любовта в този филм ще бъде между Кузей и Джемре.Факта,че той след 4 год. продължава да я обича ми говори,че не е мъж,който лесно се влюбва.Но дали ще я изживеят,те това не знам.Нямам си и идея какво ще има между Бану и Кузей,но не вярвам,че той ще я обикне.Но пък думите:"Ти ми отне всичко,сега е мой ред"  не са случайно вмъкнати.Може би чрез Бану ще отмъсти на Гуней-знам ли? Хайде да идва утре...

# 582
  • Мнения: 18 490



Как я гледа само! Гюней зацепи каква е работата.

# 583
  • Мнения: 1 758
Надявам се утре серията да не завърши със срещата между Сами и Фарад!
Ще има да се чудим още цяла седмица какво общо имат те двамата помежду си!

# 584
  • Мнения: 18 490



Ей тук много ми харесва , ама от кой ли епизод ще е? Тук косата му е отпреди затвора,но ръката му е пак под възглавницата.Или това е само за фрагмана?

Общи условия

Активация на акаунт