За или против ШАЛ през зимата?

  • 1 682
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 195
Не успявам да сложа шал на малката. Започва да пищи, да се дърпа и накрая го свалям. Чувам вече второ мнение, че не било полезно да се носи шал, което би ме облекчило.
Какво знаете по въпроса?
Вие как успявате да сложите шал на дете на 10 месеца?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
 Не слагам шал - якето му е с висока яка и предпазва, а и Мартин като мен не трае поло яки по врата. А шал през устата мразя от детството си и не бих си подложила детето на това - хем е гадно, хем мокри, хем става развъдник на микроби. Важното за децата през зимата е да са добре покрити ушите.

# 2
  • на село
  • Мнения: 3 841
Аз връзвам шала на малката по същия начин както и на мен - отпред, без да го слагам на устата.

# 3
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ами не съм му слагам шал. Но скоро ще ходим на планина и ще се наложи, но ако не го иска ще го махна. И з мразя шалове.

# 4
  • Мнения: 972
Аз шал не съм слагала още - якетата й са с висока яка. Но ако излизаме в планината ще сложа, но не през устата. Главното е да й е топло около врата.

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз съм чувала За и Против шала и в крайна сметка не знам как е по-добре... Thinking

# 6
  • София
  • Мнения: 39 717
Слагах и слагам само на врата. Като малка никога не съм успявала да й го сложа на устата. Важното на вратлето да му е топло на детенце.

# 7
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Слагам шал сега през зимата, като никога не покривам с него устата на Рони...знам, че така е вредно за детето...но, в интерес на истината, масово виждам другите деца с шалове на устата Confused

# 8
  • Мнения: 8 505
Слагам шал само на врата и то ако е без поло.Не съм и помисляла да я мъча с шала върху устата,още повече че и на мен ми беше много неприятно като малка.

# 9
  • Мнения: 1 410
не слагам шал през устата защото знам, че въздухат се запарва по този начин и детето ако после поуму студен въздух настива по-лесно, другото са микробите и влагата. Това знам.

# 10
  • Мнения: 516
ами слагам и но тя го дърпа и само на гърленцето стои Rolling Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 6 242
Слагала съм само няколко пъти - веднъж имаше мъгла и събота и неделя като излизахме в снега, защото нослето му беше сополиво и да не диша студения въздух. И аз знам от лекар, че не е добре да се слага шал (имам предвид на устичката), но като излезем имам чувството, че всички деца освен моето са с шал. Не че ми пука особено...

# 12
  • Мнения: 5 299
Шал-само на врата Grinning Не съм й го вързвам на устата, и не смятам и да пробвам.

# 13
  • Мнения: 24
Аз съшто слагам шал само на врата.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 271
Пробвала съм номера с шала през устата, но ефекта беше единствено рев, а когато се успокои, започна да го  хапе и смуче и той прогизна  целия. Вече го връзвам отпред и гледам да пази вратлето отпред и отстрани.

Общи условия

Активация на акаунт