от кога на ясла?

  • 1 007
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 878
здравеите,какво мислите за оставянето на 3 месе4но бебе на ясла?споделете кога пуснахте децата си на ясла?

# 1
По закон в яслата приемат след навършване на 10 м.
Аз с голяма мъка и връзки успях да уредя моя син до го вземат на 11 м. Той още не беше проходил и те нямаха особено желание да го вземат.
Доволна съм от гледането му в яслата, но болестите са кошмарни.





# 2
  • Мнения: 2 000
Според мен 3 месечно бебе е много малко за ясла. Моят син го дадохме на ясла когато беше на 1г и 7 месеца.

# 3
  • Мнения: 8 505
Ако мислиш да започнеш работа и няма баби на разположение-май единствената възможност е да го гледа някоя жена.На ясла-след 10 навършени месеца.

# 4
  • Мнения: 878
ами аз живея в Португалия и тук е практика пове4ето майки да оставят децата си на ясла на тази възраст,ама на мен много жестоко ми се вижда да се остави такова малко бебе,жал ми е.мъжът ми ме натиска също,понеже няма да полу4авам никакви помощи и само с една заплата не се живее.приемам всякакви съвети,понеже съм много раздвоена,в краина сметка половината ми заплата ще отива за ясла....

# 5
  • София
  • Мнения: 2 217
Много е мъничко човечето да го оставиш....
Все пак кажи там какви са яслите - може пък да са доста по-различни от нашите?
Ако гледат дечицата добре...може, но ако е като тук, през седмица болни, направо си е съсипия за детето, а и за теб. Аз лично не бих си дала бебченцето толкова мънчко. Но, ситуацията при вас може наистина да го налага. Ако не е чак толкова лошо положението, недей да си го даваш. На мен ми е направо жал.

Общи условия

Активация на акаунт