бременност след операция

  • 1 302
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 478
Здравейте всички които четете! Аз съм бременна в 10 седмица.Засега всичко е наред(да чукам на дърво),но много съм притеснена.Това не ми е първа бременност,имах една която завърши фатално и от която се наплаших адски.Беше спонтанен аборт в края на 4 месец,а един ден след аборта ме оперираха със съмнение за апандесит но излезнало че се е възпалила тръбата,и ме лекуваха с антибьотик.Сега си имам за спомен един грозен белег и постоянни страхове.Моля някой, ако знае, да каже сега има ли опасност от тази операция да стане нещо лошо?Аз постоянно си казвам че трябва да съм спокойна,но си признавам че не съм. Операцията беше преди 3 години и още не мога да я преживея. Досега не съм споделяла с никой,сигурно за това ме е страх.Постоянно плача за най малкото.А сега изкарах и бронхит и пих 10 дена дуамокс и за това се притеснявам да не се отрази нещо на плода?Общо взето си умирам от всякакъв вид притеснения. Благодаря предварително на всички които го прочетат това и се надявам ниякой да пише нещо в подкрепа.

# 1
  • Мнения: 7 640
щом си забременяла, значи от операцията няма последствия. Дуомокс-ът е пеницилинов антибиотик, не е опасен за плода. Забрави страховете и се радвай! Laughing

# 2
  • Мнения: 2 556
Няма да имаш никакъв проблем. Аз забременях първия път само 1 месец след доста по-сериозна от твоята операция и износих съвсем нормално бременността си. А антибиотици съм пила и през двете си бременности, защото се наложи. Успех!

# 3
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
не се безпокой! на моя колежка се наложи коремна операция по време на самата бременност някъде 3-4 месец и всичко мина успешно. бебето е наред, расте,  идват хубави празници, настрой се позитивно, ако все пак се тревожиш и изживяваш някакъв стрес то непременно намери с някого да поговориш!

# 4
  • Мнения: 498
Здравей!Не се тревожи.Аз също съм оперирана преди 2 години и то гинекологична операция...за сега нямам оплаквания и всичко е ок:)))Мога да се похваля с лека бременност поне до сега....пу-пу-пу:)))

# 5
  • Мнения: 5 500
Миналата Коледа на снаха ми й правих операция на яйчника - киста. Извадиха го, сега чакаме бебе тази Коледа Laughing
Споко!

# 6
  • Мнения: 666
 Защо в главата ти нахлуват такива мисли щом лекарите са ти казали че всичко е наред - тогава нямаш повод за притеснение мисли само за хубави неща , Лека бременност и раждане

# 7
  • Мнения: 2 478
Благодаря Ви много на всички !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Когато чета успокояващите ви думи ми става по добре, и постоянно си ги препрочитам. Благодаря пак. И си обещавам да съм по-спокойна вече заради бебчо,защото много го искаме с моето момче.Трябва да сме силни и спокойни!  Grinning Laughing Wink Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт