Нов сериал -"IFFET"(целомъдрие)

  • 60 373
  • 731
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
                                            IFFET(целомъдрие)

всяка събота от 20:00 часа по Star.TV

Иффет е младо момиче което живее в един от старите квартали на Истанбул,заедно с баща си и сестра си.Баща и е консервативен човек,който държи на честността и затова я държи изкъсо.Но въпреки страха от баща си,тя успява да се среща тайно с таксиметровия шофьор Джемил,в който е влюбена до полуда.Джемил е луда глава с хулигански дух и  не взима на сериозно мечтите на Иффет  за брак изтъквайки причината че няма пари.За да осъществи мечтата си,Иффет започва работа като прислужничка в имота на Али Ихсан Емироолу големия притежател на холдингово дружество за производство на текстил.От друга страна най близката и приятелка Бетюл успява да скрие от всички тайната си че е влюбена в Джемил и е готова на всичко за да го спечели.Иффет изтърпява всички трудности и препятствия,само за да може да създаде едно щастливо семейство с мъжа когото обича,но мечтите и ще бъдат съсипани от човека на когото най много се е  доверявала и вярвала.


 в ролите:

Deniz Cakir(Иффет) 

İbrahim Çelikkol(Джемил)

Mahir Günşiray (Али Ихсан)
 
Mehmet Çevik(Ахмет)

Birsen Dürülü(Асуман)

Melike Güner(Бетюл)

Zuhal Olcay(Дилек)

Ayşe Tunaboylu(Саиме)

# 1
  • Мнения: 0
Надявам се да има интерес към сериалчето!

# 2
# 3
  • Мнения: 1 296
Вместо запис Peace Първата серия ми хареса Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 627


И аз се настанявам в темата , проявих интерес след първия епизод - но без превод си ее малко мъкаа  Whistling





Този актьор изигра ролята на бащата на на Менекше от "Менекше и Халил"
Тук ролята му е почти същата май - на строг баща  ooooh!

# 5
  • Мнения: 1 296
Мъка, мъка, ама гледаме Joy
Видях, че в серила участва и Birsen Dürülü в ролята на Асуман. Нея си я харесвам от ,,Малки жени,, в ролята на леля Бааде. И отзи нейният там обожател дето се появи, как й казваше - ,,мила моя Бааденце Laughing,,
Също и Ayşe Tunaboylu в ролята на Саиме. Нея я зная от ,,Пламъка на сърцето,, и честно казано си падах от смях с ролята й там Joy

# 6
  • София
  • Мнения: 5 334
Запис и от мен. Вчера изгледах епизода и много ми хареса. Peace Hug

# 7
  • Мнения: 179

като гледам тая снимка си мисля дали Иффет няма да се ожени за Али Ихсан newsm78 тази къща нее ли негова?
 Филмът Иффет е изигран през 1982 година от Мюжде Ар.Може би горе долу сюжета ще същия.Спомням си че след като се разчува връзката им баща и я гони от къщи и тя се приютява при леля си,тя иска да отмъсти на Джемил и започва работа като манеканка,преуспява и забогатява,след като баща и вижда снимките и в един вестник получава удар и не след дълго умира,тогава Иффет взима сестра си при себе си.По това време тя живее с един бизнесмен и се готви за брак с него.Тя праща сестра си на лагер и започва отмъщението си.Намира Джемил и му предлага да и стане личен шофьор и така започва да го подценява и да го кара да ревнува,последната капка на чашата става новината че Иффет се омъжила за бизнесмена,след което тя уволнява Джемил,но той и пада на колене и започва да я моли за прошка и тя му признава че се е превърнала в такава жена само за да го види на колене един ден,но сърцето и казва друго и започват тайна любов двамата.Един ден мъжа на Иффет заминава за лов и те двамата с Джемил прекарват няколко дни заедно.Един ден сестра и се връща от лагера и ги заварва заедно но нищо не казва и след като Иффет излиза по работа Джемил я изнасилва.Иффет връщайки се заварва сестра си в окаяно състояние което я подлудява,веднага грабва една пушка и застрелва Джемил.
ето малко снимки от стария филм,като гледам Джемиловците си приличат Simple Smile



# 8
  • Мнения: 1 296
Ясно, драмата ще е на 100% драма Thinking
Но ако този сюжет с изнасилването е заложен от сценаристите спрямо сестра й, ще е много кофти  Whistling

# 9
# 10
  • Мнения: 179
Ясно, драмата ще е на 100% драма Thinking
Но ако този сюжет с изнасилването е заложен от сценаристите спрямо сестра й, ще е много кофти  Whistling
и аз се надявам това да са го пропуснали.

# 11
  • Мнения: 40
Видях Ферхундето ... и веднага ми грабна интереса, ще ми е интересно да я видя в друга роля, друг образ, интересно ми е дали ще се справи... Прочетох какво сте написали и интереса ми се подсили още повече... Бих го гледала, но с превод, защото турски не разбирам - понаучих го покрай сериалите, но недостатъчно , за да вникна в съдържанието, така че ....чакам превод! Laughing Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 1 296
предстоящо в сериала

# 13
  • Мнения: 1 296
предстоящо в сериала

# 14
  • София
  • Мнения: 627
предстоящо в сериала

Ама ние това вече го гледахме  Laughing Laughing

Фрагмана за следващия епизод



Сори tzarina  Blush, видях само 2-рия ти пост , не видях че си пуснала и ти фрагмента  Hug

Общи условия

Активация на акаунт