количка Маг-Енгланд принцес или Cangaroo Cruser

  • 1 451
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 834
Дайте своите мнения. Дилемата е голяма, времето малко Grinning

# 1
  • Мнения: 1 517
честно да ти кажа не съм виждала по скапана количка от МАГ ИГЛАНД,супер неодобни вартиш я цялата за да завияш,ужким  полулегнало  детето то се свлича ами с една дума за мен са ужасни/мое мнение/за другата марка не се сещам как изглеждат

# 2
  • Мнения: 2 693
Ползвала съм само първата от посочените, много съм доволна. За второто бебе, някой ден дякога, пак същата ще купя /ако пак е момче - ще си ползвам старата/. Но естествено, не мога да направя сравнение. Мога само да кажа, че за разлика от мамите с "не скапани" колички около мен не съм имала проблеми със здравина, проходимост, комфорт и т.н.

# 3
  • Мнения: 654
Grinning Ние имаме Маг и сме й гоолеми фенове!@Дават и гаранция една година има сервиз! Grinning Защо да не е тя? Grinning

# 4
  • Мнения: 5 246
Ние сме с триколката на Маг Ингланд води се модел Куини.Много съм доволна има два коша,летен и зимен,голям кош за багаж и раница.Гази всичко наред  Wink Струва 253 лв. Кумицата ми е с Маг Ингланд-Принцес и също е много доволна.
А за  Cangaroo Cruser чувам противоречиви мнения,но надделяват лошите  Neutral Face

Успех в избора и леко раждане  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 101
Аз също съм за Мag England Супер проходима, здрава и удобна. Нямам никакъв проблем с нея.

# 6
  • Мнения: 834
Аз също си харесах модел куини но в магазина ме разколебаха, че били много нестабилни и когато порастнело бебето лесно се обръщали?

# 7
  • Мнения: 2 489
Може ли някой да даде снимчици, за да ги разгледаме и ние.
Благодаря!

# 8
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Аз съм за Мag England, от другата нямам впечатления. От количката си съм страшно доволна, невероятно проходима е, минава навсякъде, като гледам другите майчета как се мъчат около мен  Confused . Зимата върви по сняг, сега лятото минавам през трева, каманяци - мъжът ми се смее, че е като джип проходима. Мъкнала съм и тежък багаж с нея, вече 8 месеца не е мръднала, а има гаранция 1 година. Ния я взехме зимата с портбебе, виж него почти не съм го използвала (за количката де, иначе бебчо си лежеше в него преди да вземем шезлонга). Тристепенната облегалка си я използваме, даже втората степен е любима на синчето, защото хем си е полегнал, хем вижда наоколо...
С две думи - супер е!!!
Още нещо се сетих, прави ми впечатление, че най-продаваните колички втора ръка са Мag England, това също говори за здравината им  Wink .

# 9
  • Мнения: 2 693
Цитат на: PetiaK
Аз съм за Мag England, от другата нямам впечатления. От количката си съм страшно доволна, невероятно проходима е, минава навсякъде, като гледам другите майчета как се мъчат около мен  Confused . Зимата върви по сняг, сега лятото минавам през трева, каманяци - мъжът ми се смее, че е като джип проходима. Мъкнала съм и тежък багаж с нея, вече 8 месеца не е мръднала, а има гаранция 1 година. Ния я взехме зимата с портбебе, виж него почти не съм го използвала (за количката де, иначе бебчо си лежеше в него преди да вземем шезлонга). Тристепенната облегалка си я използваме, даже втората степен е любима на синчето, защото хем си е полегнал, хем вижда наоколо...
С две думи - супер е!!!
Още нещо се сетих, прави ми впечатление, че най-продаваните колички втора ръка са Мag England, това също говори за здравината им  Wink .


Същата история... Wink

# 10
  • Мнения: 466
Маг - Принцес, доволна съм.За Куинито не знам .
Имам порт-бебе, което изобщо не съм ползвала, така че ти препоръчвам да не си взимаш такова към количката. Stuck Out Tongue

Общи условия

Активация на акаунт