DVD за гимнастика в къщи

  • 2 501
  • 17
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
Моля, препоръчайте някаква програма за гимнастика в къщи. Преди време имах видео касетка с гимнастика на Синди Крауфорд, но я подарих.
Знаете ли от къде може да се купи!?

# 1
# 2
  • Мнения: 1 737
И аз си свалих от там тае-бо на Били Бланкс и чакам мъжа ми да го направи подходящо да си го пускам на ДВД-то, че стаята с компютъра ми е много тясна... newsm19

# 3
  • Мнения: 235
И аз си го свалих, но е прекалено динамично за мен Embarassed. Предпочитам програмата на Клаудия Шифър за крака - много е добра, а и на мен там ми е големия проблем и по половин час велоергометър newsm39

# 4
  • София
  • Мнения: 64
Привет,

За последно видях в Централни хали гимнастиката на СК на щанда с видеокасетите, вдясно след като влезеш от централния вход.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
хей, благодаря ..... за съжаление имам проблеми със свалявенето.
около 7-8 минути се записва, след което процеса приключва... имате ли престава на какво може да се дължи процеса.
Щом започне "свалянето" ми дава че ще продължи 24 часа например

# 6
  • Мнения: 504
хей, благодаря ..... за съжаление имам проблеми със свалявенето.
около 7-8 минути се записва, след което процеса приключва... имате ли престава на какво може да се дължи процеса.
Щом започне "свалянето" ми дава че ще продължи 24 часа например
С ФлашГет ли сваляш? Вероятно просто уцелваш моменти с голямо натоварване на сайта или пък връзката ти не е много добра. Ако нямаш ФлашГет - не се колебай да инсталираш.
Пък ти го остави да си се сваля, какво като се точи 24ч? Някои неща и много повче време съм ги чакала, особено големи филми на ДВД.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
хей, благодаря ..... за съжаление имам проблеми със свалявенето.
около 7-8 минути се записва, след което процеса приключва... имате ли престава на какво може да се дължи процеса.
Щом започне "свалянето" ми дава че ще продължи 24 часа например
С ФлашГет ли сваляш? Вероятно просто уцелваш моменти с голямо натоварване на сайта или пък връзката ти не е много добра. Ако нямаш ФлашГет - не се колебай да инсталираш.
Пък ти го остави да си се сваля, какво като се точи 24ч? Някои неща и много повче време съм ги чакала, особено големи филми на ДВД.


достатъчно ли е да сваля Флаш гет  Wink той автоматично ли ще се включи ... съжалявам за идиотските въпроси.... липса на какъвто и да е било опит Shocked

Последна редакция: пн, 19 дек 2005, 09:24 от alegra

# 8
  • Варна
  • Мнения: 956

извинявай... но от къде сваля този Флаш гет  Wink


http://www.download.bg/prg_view.php?id=7030

# 9
  • Мнения: 504
хей, благодаря ..... за съжаление имам проблеми със свалявенето.
около 7-8 минути се записва, след което процеса приключва... имате ли престава на какво може да се дължи процеса.
Щом започне "свалянето" ми дава че ще продължи 24 часа например
С ФлашГет ли сваляш? Вероятно просто уцелваш моменти с голямо натоварване на сайта или пък връзката ти не е много добра. Ако нямаш ФлашГет - не се колебай да инсталираш.
Пък ти го остави да си се сваля, какво като се точи 24ч? Някои неща и много повче време съм ги чакала, особено големи филми на ДВД.


достатъчно ли е да сваля Флаш гет  Wink той автоматично ли ще се включи ... съжалявам за идиотските въпроси.... липса на какъвто и да е било опит Shocked
Не, когато го свалиш и инсталираш и отидеш на задачата за сваляне кликваш с десен бутон върху нея и в менюто ти се появява "Свалане с Флаш Гет". Избираш го и настройваш в коя папка да ти запамети файла.

Предимството на ФлашГет е, че непрекъснато проверява каква е връзката и когато има дори минимална връзка тече процес на сваляне. По важното - при програмата на Уиндоус при прекъсване на връзката стават бели, губят се данни и свалянето започва отначало, което много бави процеса. ФГет запаметява всичко свалено до момента, прекъсне ли връзката свалянето продължава от там.
Току - що свалих гимнастиката на Ана Курникова за по- малко от час.

За другия въпрос - ФлашГет сваля от всички фрий- сървъри и подобни линкове. Не е програма за торенти.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
хей, благодаря ..... за съжаление имам проблеми със свалявенето.
около 7-8 минути се записва, след което процеса приключва... имате ли престава на какво може да се дължи процеса.
Щом започне "свалянето" ми дава че ще продължи 24 часа например
С ФлашГет ли сваляш? Вероятно просто уцелваш моменти с голямо натоварване на сайта или пък връзката ти не е много добра. Ако нямаш ФлашГет - не се колебай да инсталираш.
Пък ти го остави да си се сваля, какво като се точи 24ч? Някои неща и много повче време съм ги чакала, особено големи филми на ДВД.


достатъчно ли е да сваля Флаш гет  Wink той автоматично ли ще се включи ... съжалявам за идиотските въпроси.... липса на какъвто и да е било опит Shocked
Не, когато го свалиш и инсталираш и отидеш на задачата за сваляне кликваш с десен бутон върху нея и в менюто ти се появява "Свалане с Флаш Гет". Избираш го и настройваш в коя папка да ти запамети файла.

Предимството на ФлашГет е, че непрекъснато проверява каква е връзката и когато има дори минимална връзка тече процес на сваляне. По важното - при програмата на Уиндоус при прекъсване на връзката стават бели, губят се данни и свалянето започва отначало, което много бави процеса. ФГет запаметява всичко свалено до момента, прекъсне ли връзката свалянето продължава от там.
Току - що свалих гимнастиката на Ана Курникова за по- малко от час.

За другия въпрос - ФлашГет сваля от всички фрий- сървъри и подобни линкове. Не е програма за торенти.

Много, много благодаря... свалиг Флаш гет... но когато следвам инструкциите компьотърът предпочита да downloads с Getriht... предполагам, че съм го имала инсталирана в компьотъра от преди. възможно ли е поради тази причина Флаш гет да не проработва

# 11
  • Мнения: 235
Можеш да ги свалиш и с GetRight щом я имаш. Двете програми са сходни. Значи щракаш с десен бутон в/у файла, които си си харесала и от падащото меню избира Download using FlashGet ili Download using GetRight. Посочваш в кое устройстви и папка го искаш, и го оставяш да тегли. Не се притеснявай, че ти дава теглене 24 часа. Случва се. УспехМ№

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
вече повече от 30 часа тегля прословута гимнастика Pilates for dummies и .... съм изтеглила само половината... вероятно ще ми трябват още 30 часа  #Crazy

Моля, кажете за какво време приблизително теглите 350 МВ.
Аз съм с  ADSL към БТК и досега не съм теглила нищо и нямах представа, че така бавно става.

# 13
  • Мнения: 235
С каква скорост теглиш?

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
между 2 и 4 К/сукунда  Confused

Общи условия

Активация на акаунт