Щерка ми ме побърква :)

  • 654
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 39 745
Две седмици вече е болна, лекуваме отит. Нямаше много желание да излиза навън, пък и я понаболяваха ушите. Седи си в къщи, или гледа филмчета или играе на Буквенка.
Обаче какво забелязах.

От седмица-две насам охка за най-малкото нещо и ме изнервя.
"Мамо не бързах толкова много, че се уморих" ... при нормално ходене от моя страна. "Ой-ой-ой" при качване в превозно средство, същото възклицание при слизане от него. "Ой" при качване на бурдюра, "ой" при слизане. "Ой" за щяло и нещяло, на висок глас, за дреболийки.

Днес като ходихме за бележка от джипито се карах. Тя била викала, защото да речем мислела, че ще падне. "Е как ще паднеш като те държа?"

Това почти изкрещявано "ой" по всякакъв повод ме вбесява. И не знам к'о да я правя.

# 1
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 smile3515С търпение-ще отмине!Явно е някакъв период на "ой"-кане!Особено ,ако в детската градина е на мода сега и се копира веднага! smile3521Моя като врещи грамогласно по всяко едно време  smile3511какво да кажа
Дано скоро да ти оздравее момиченцето!

# 2
  • София
  • Мнения: 3 659
И аз си мисля, че е период. Дали пък все още не я понаболяват ушенцата. Ухо много боли. Питай я. Ако каже не, просто търпение, ще отмине.

# 3
  • Мнения: 172
Аз мисля че просто и е харесало повечето внимание като е болничка и се опитва да преиграва и превлича внимание миличката. Ще го забрави според мен като и дойде нещо по интересно на ума. Бързо да оздравява.

# 4
  • Мнения: 1 731
И аз мисля ,че ще отмине.Подкрепям момичетата  Flutter
Опитай се да и привлечеш вниманието с някоя друга думичка да я забрави тая.
А моя пък,също като на Дидка детенцето, врещи като прискрипан ако не стане по неговата #Crazy #2gunfire

# 5
  • Мнения: 2 792
 Изнервящо е, но има и положитилна срана, Дияна е осъзнала, че това Ой и боледуването въобще, променя твойте изисквания към нея, значи детето е събразително и реагира креативно(демек може да извлече ползи за по дълго време Wink).
 Сега идва трудното за теб, да спреш да показваш, своите притиснения за нея и да се държиш все едно няма промяна, когато си сигурна, че клиничната и картина показва оздравяване, не се колебай да изискваш, в един момент ще осъзнае, че не точно Ойкането е било, това което я е спасявало от не толкова приятните моменти.

# 6
  • София
  • Мнения: 39 745
Аз я готвя в понеделник живот и здраве на градина да ходи. Най-вероятно е ой-кащ период Simple Smile Но покрай тива ой-кане 'ша умра. Ще кажат хората "глей я таз майка". Не съм я глезила излишно по време на боледуването. То вярно, че Дияна ходи кат спънат кон, ама на всяка крачка да си мисли, че 'шъ пада. И най-вече кат се качва или слиза от бюрдюра. Кат го рече това "ой" ... все едно от 2 метра е скочила.

Ще направя експеримент да не обръщам Фнимание на "ой"-кането, пък да видим до къде ша го добутаме.

# 7
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Изнервящо е, но има и положитилна срана, Дияна е осъзнала, че това Ой и боледуването въобще, променя твойте изисквания към нея, значи детето е събразително и реагира креативно(демек може да извлече ползи за по дълго време Wink).
 Сега идва трудното за теб, да спреш да показваш, своите притиснения за нея и да се държиш все едно няма промяна, когато си сигурна, че клиничната и картина показва оздравяване, не се колебай да изискваш, в един момент ще осъзнае, че не точно Ойкането е било, това което я е спасявало от не толкова приятните моменти.
И аз мисля така. По-добре от това не мога да го кажа. Май ще трябва да си сменим никовете, а?  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт