ШОКОЛАДОВА ДИЕТА- има ли смели дами!

  • 56 985
  • 128
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46 434
Ако има желаещи да експериментираме, на линия съм от понеделник  Grinning

Правила съм нещо подобно преди години, бях в сесия, нервна и реших да се поглезя  Blush изкарах 2 месеца на прясно мляко /1 литър/ и шоколад /1 бр. "Милка"/, свалих почти 8 кг. с минимална физическа активност, цял ден над букварите и около 50 коремни преси  Mr. Green

Някои знаят, свалих 14 кила с НВД, но не мога да понасям повече това месо, ядях го на сила, заради диетата, предавам се за сега, но ако не проработи шоколадовата, след Нова година пак се връщам към НВД-то  Cry

Далеч съм от мисълта, че е нещо здравословно, затова си определям срок 1 седмица  Grinning ако има желаещи, настройвайте се от сега и понеделник "СТАРТ"  Flutter

Резултати /и в двете посоки/ не гарантирам  smile3506

"Ами ядеш по цял ден шоколад, когато ти се яде и колкото ти се яде, но задължително един път на ден изяждаш една голяма зеленчукова салата с малко зехтин и много лимонов сок. Важно е шоколада да няма ядки или кремове (плодови) даже препоръчвам течен шоколад, а салатата да е без сирене или сосове.
Така чрез шоколада си набавяш мазнини, въглехидрати и белтъчини, а със салатата витамините и солите. Получаваш и енергия с малко количество храна.

А тези 1-2 кг. по това, което видях върху себе си и тези които опитаха диетата, мога да ти кажа, че за максимум 3-4 дни са изчезнали"


Това го копирах от тази тема от дира, благодарение на arrows   bouquet

Последна редакция: пт, 16 дек 2005, 23:54 от Никол

# 1
  • София
  • Мнения: 596
Готово, аз съм на линия!  Sunglasses
Щом ще е шоколад, ОБОЖАВАМ ГО! Даже и в момента вече си представям как ще притичам до кухнята да си чупна едно парченце ....  Joy
Само се притеснявам, че от повече какао ми се изрива лицето.
Но, от понеделник ще пробвам.  Laughing

# 2
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
 Laughing Двете еълшебни думи: шоколад и диета.
Преди години се шегувах с приятелката ми докато тя рупаше зеле, а аз шоколад, че 1кг зеле има толкова калории, колкото един шоколад  Laughing Факт, но спор няма колко е голяма разликата между наситените мазнини и вредните калории.

# 3
  • Мнения: 6 164
Аз не мога да пазя диета по обективни причини, но се включвам, защото Никол ми напомни, че едно време и аз ги правех същите номера по време на сесия, само дето бях на 2 шоколада и вода. Laughing
Ефектът е поразителен - на изпит отивах, като ме довяваше вятъра... Но сега не знам дали бих издържала... тогава от нервното напрежение не ми се ядеше и не съм чувствала глад, но в едно нормално психическо състояние бих освирепяла още на следващия ден... Thinking
Пожелавам успех на навилите се на "сладката диета"! newsm10

# 4
  • София
  • Мнения: 2 271
Тогава сте отслабвали от напрежението покрай сесията, а не от шоколада  Wink
Ех, ако наистина можеше да се отслабне от шоколада...... а и аз не бих могла да се заситя от 1 шоколад на ден - сладкото ми отваря апепита.
Успех, все пак! Ще чакаме резултати.

# 5
  • Мнения: 6 164
Ааа, може, може, ако си цял ден на 1 шоколад, като едното нищо. Той не покрива дневната нужда от калории, друг е въпроса, че нищо не доставя на организма. Глюкозата отива директно в мускулите и се изгаря, но ако си ядеш нормалните дажби - сутрин, обед и вечер и между храненето папкаш шоколад, тогава вече той идва калория в излишък и Бам! не в мускулите за "изгаряне" а в мастните депа - складиране в дупето за черни дни. Wink
Разбира се всичко това важи при един здрав организъм с нормален метаболизъм! Naughty
Аз затова никога не се лишавам от сладко, но си го броя за цяло едно хранене - отделно от другите. Едно парче торта си е цял обяд. Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 6 767
Уау!
Аз съм сваляла 3 кг за 5 дни на диета- един шоколад на ден. И кафе, колкото ми се пие. Ама бях безнадеждно и несподелено влюбена, та и шоколада насила ядях  Embarassed

# 7
  • Мнения: 5 313
Успех момичета newsm10.Аз не мога да пазя диета,много съм лакома.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Аз последният месец си бях качила свалените килца (не, че бяха много - само 2), а от няколко дни съм затрупана с работа и хапвах само шоколадови кексчета и шоколад и вчера като се премерих - 1 кг надолу!!  newsm78 Ама дали ще го задържа - не се знай. Но диета с шоколад - точно за мен е  Party, макар че вече понякога ми се гади от шоколада... но за кратко  Wink

# 9
  • Мнения: 8 450
Никол,ако направя тая диета,това значи никога повече шоколад да не хапна. JoyСигурна съм,че ще ми писне от шоколад SickАма не искам.Що да не си оставя едно удоволствийце-ей така,от време на време? Hug

# 10
  • Мнения: 1 493
Подкрепям ви, момичета !
 Peace  Hug     Peace
Обожавам шоколад ! Винаги си хапвам с удоволствие !
Но прясно мляко ...... ! Ааааа НЕ !  Stop Не може ли, 2 кофички кисело мляко , вместо 1 литър прясно ? newsm78

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
На мен пък ми казаха, че преди години Лили Иванова е прилагала тази диета с голям успех, но незнам защо ми се върти из главата, че тя е карала на шоколадови бонбони.  Thinking
Може да я прилагала преди много години, когато не е имало толкова много разновидности на шоколада. На мен тази диета малко ми звучи като да ядеш всеки ден еднотипно без значение дали е шоколад или нещо друго, защото аз преди години ядях обед и вечер малка пица Марко Поло в продължение на 2 седмици по принуда не с цел да отслабвам, но се бях спаружила като стафида. Не съм имала сесия или проблеми в този период и отслабването го отчитам на повтарящата се еднаква храна всеки ден.

# 12
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Пожелавам ви успях, момичета!!!

На мен не ми звучи много логично.
Аз лично много дебелея (ех) от шоколад. Не съм слагала нищо сладичко  (освен мед, плодове и захарта понякога в кафето си) в устата си  вече 5 месеца, а така ми се яде Embarassed

# 13
  • Мнения: 1 006
В моменти като този съжалявам, че още се цедя за Кали......не че тя го  пие, де!
Ама идеята страшно много ми допада, щом спра да млекодавам, ще пробвам и аз.........
Анушка, как се свалят така кила, аз съм 25-30 над нормата? Shocked Shocked Shocked #Crazy

# 14
  • Мнения: 1 798
Аз не съм диетувала въобще,но за шоколада е вярно-много обичам сладко,но заменя ли пастите  и вякакво тесто и захар с течен шоколад-съм минус  два кг Hug.

Общи условия

Активация на акаунт