Хубави турски игрални филми

  • 398 673
  • 817
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 14 394
Хубав е "Белият ангел",хубав Peace
И подновеният аватар на Лакунабабе,също Embarassed

# 601
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Старая се, не се давам  Joy Любов, какво да правиш!

# 602
# 603
  • Мнения: 4 550
Благодаря за филма  Hug.

Лакунка, наистина си много хубава!

# 604
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Мерси  Flutter

Мистик, кеии, много ви благодаря    bouquet

# 605
  • Истанбул
  • Мнения: 123
Много благодаря, lacunababe!  Hug
Благодаря и на keii   bouquet

Много искам да прокоментирате филма  Thinking
Моля, отзиви и за превода  Embarassed

# 606
  • София
  • Мнения: 6 219
Благодаря, момичета!

Мистик, бих коментирала, но наистина няма кога да гледам. Вече няколко ме чакат на компютъра... един започнат и недовършен.

# 607
  • Истанбул
  • Мнения: 123
Като поживяла повече по тези земи, мога да кажа, че филмът много готино прави препратки към периода на последния преврат на 12/09/1980г. и след него, както и към главния изпълнител ген. Кенан Еврен (между другото сега го съдят, макар че и той е на 90 вече, като Пиночет  Mr. Green). Използвани са негови изрази (Няма да ги бесим, та ще ги храним ли?) и пр. бисери на времето. Филмът наистина е много свеж, а песента накрая е на ненадминатия Джем Караджа, самият той дългогодишен изгнаник в Европа, за леви убеждения.

# 608
  • Мнения: 0
Знае ли някой къде мога да намеря O kadin със субтитри на български или английски? Много благодаря предварително:) Обожавам турските игрални филми:)

# 609
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Знае ли някой къде мога да намеря O kadin със субтитри на български или английски? Много благодаря предварително:) Обожавам турските игрални филми:)

с БГ субтитри тук - http://vbox7.com/collection:1656256

като торент - http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=72842

# 610
  • Мнения: 0
Много благодаря. А бихте ли ми препоръчали филм, подобен на "Любов на чужд език", "Самотен", "Синият пансион" и "Любовта обича съвпаденията". Тези са ми любими, даже съм написала статии за тях в един мой любим блог. Искам да изгледам някой филм с подобна тематика и усещане:)

# 611
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
 "Сладко от смокини". Търси го в мастерс   Peace

# 612
  • Мнения: 0
И него съм го гледала:) Ако ти хрумне друго заглавие, сподели:)

# 613
  • Мнения: 0
Току-що изгледах "Хората на дядо ми", просто нямам думи, най-човечният филм, на който някога съм попадала:)

# 614
  • София
  • Мнения: 10 291
Напоследък нямам много време за филми и  чак днес стигнах до Синия Пансион... не знам какво му харесвате, за мен е много слаб филм и определено съм на път да поспра с турското кино, може би избора ми на филми не е добър, но последните 3 които гледах, изобщо не ми харесаха  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт