Една шантава молба

  • 3 057
  • 50
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 105
Ще ми покажете ли гледката през прозорците ви (само за тези, които живеят в чужбина) ама да е светло, де! Вдъхнових се от темата за снежната буря и ми стана любопитно Grinning!

# 1
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Най добре тогава канадките да пуснат снимки. Тук при нас няма и грам сняг Wink Напроти, днес цял ден валя дъжд и духа вятър като ураган Rolling Eyes Ще видим, какво ни очаква преz почивните дни.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 105
Няма значение Grinning, може и да няма сняг (вдъхновението беше в смисъл, че всеки може да покаже какво се вижда от неговия джам), който иска, разбира се!

# 3
  • Мнения: 7 430
Аз вече се отчетох, но ето все пак  Wink
Тази е от 10 часа преди обед



а тази е от сега ( 14 часа)



Ако продължава да вали, скоро и прозореца няма да се вижда #Crazy
Welcome to CANADA  Mr. Green

# 4
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Аз вече се отчетох, но ето все пак  Wink

Welcome to CANADA  Mr. Green

По таzи логика, утре колата съвсем няма да се вижда Wink

# 5
  • Мнения: 7 837
След тоя сняг, ето ви малко топлинка  Grinning Снимките са отпреди 15 минути. Температурата е около 26-27 градуса  Grinning



# 6
  • Мнения: 150
Най добре тогава канадките да пуснат снимки. Тук при нас няма и грам сняг Wink Напроти, днес цял ден валя дъжд и духа вятър като ураган Rolling Eyes Ще видим, какво ни очаква преz почивните дни.

дават да завали снежец. ние ски ме се приготвили да караме в неделя. утре би трябвало да го обърне ве4е на сняг

# 7
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
дават да завали снежец. ние ски ме се приготвили да караме в неделя. утре би трябвало да го обърне ве4е на сняг
Мда, и аz гледах преди малко новините. Но докато не видя, не вярвам Mr. Green Къде ще ходите на ски? В Зауерланд ли?

# 8
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
При нас също има рядко  сняг Wink. Така изглежда зимата от нашия балкон Grinning



# 9
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
http://community.webshots.com/photo/467139316/501651276pCEbRM

ot predi mesec sa, no ne se e promenilo mnogo

# 10
  • Мнения: 150
дават да завали снежец. ние ски ме се приготвили да караме в неделя. утре би трябвало да го обърне ве4е на сняг
Мда, и аz гледах преди малко новините. Но докато не видя, не вярвам Mr. Green Къде ще ходите на ски? В Зауерланд ли?

аха там,
то малко да понавали там и те  по4ват да правят изкусвен. преди две седмици го открихме сезона на изкуствен и си ме4таех за истински ве4е:)

# 11
  • Мнения: 7 430
Лелеее...като ги гледам снимките ви и взех да се отчайвам  Sad
Довечера ще покажа на Миро и се изселвам от тук smile3521...май само ние сме на скиорната планина #Cussing out и се превръщаме в бели мечки newsm78

# 12
# 13
  • Мнения: 1 116
Ето и нашата зима, отпреди 5 минутки. Има паднала слана сутринта, но иначе едно слънчице се е показало. Много обичам да се радвам на снега от ей такива снимки като вашите, и като ми се прииска да ида в планините наоколо, където сняг има от есента още. Иначе тук точно вали сняг веднъж годишно, само побелява и до няколко часа вече го няма. В събота обаче някой беше донесъл сняг в градинката пред къщи(така и не разбархме кой, от къде и защо), който стигна за един голям снежен човек, децата много му се радваха.





# 14
  • Мнения: 1 777
Миналата седмица http://pety1.multiply.com/photos/album/4
Сега е горе долу същото.

Общи условия

Активация на акаунт