хроничен пансинузит

  • 1 655
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 531
Сина ми е с такава диагноза, има ли дреги деца лекувани от синузит и успяхте ли напълно да го излекувате?

# 1
  • Мнения: 510
Дъщеря ми имаше такава диагноза Confused.Профилактиката с физиотерапия-УВЧ,лампа "Солукс",ултразвук ,която правим ежегодно  през октомври дава чудесни резултати и детето си ходи на ски цяла зима без проблеми Sunglasses.Но...тази година по това време на есента беше леко болна( без темп.над 37) ,естествено на GP му свършиха направленията,когато детето вече бе здраво,а после пък тя пак се помъчи да се разболее-от хремата стана отит #Cussing out Сега пък ако ходим пеша и  се връщаме от процедури ще ги опорочим,а  няма кой да ни вози ,така че си купихме инфрачервена лампа и след вечеря си правим нагревките,така или иначе след това не се излиза навън.Докато се нагрява с лампата , проблемната област може да се намазва с предписано лекарство за външна употреба.Дължината на нагревките се определя  от GP и е индивидуална,зависи от типа кожа,възрастта.Профилактично приемаме Euphorbium compositum-на капки,хомеопатично е , а при нужда Sinupret-растително(предписа ни го пак GP,а вчера чух ,че го рекламират).
Най-неприятното със синузита е,че трябва голямо постоянство,за да не се проявява Sad

# 2
  • Мнения: 2 531
А от къде се купуват инфрачервените лампи? И не разбрах как сте със сополите, опасно ли е това за детето и от колко години сте така? Кога пиете антибиотици? Въобще всичко ме интересува!А бронховаксома помага ли? Еуфорбиум имам спрей- кога ги прилагате?

Общи условия

Активация на акаунт