Пак въпросче за БТ

  • 786
  • 9
  •   1
Отговори
Момичета, знам че индивидуално, но се притеснявам.  Моята БТ  още не стигнала 37 градуса. След овулацията/ при ову беше 36,4/ се покачи до 36,8-36,9 и това е .. Нормално ли е ? Трябва да ми дойде на 21 -ви -тепърва ли ще се качва...
За първи месец меря сериозно БТ и още се шашкам... Благодаря ви

# 1
  • София
  • Мнения: 2 372
Нормално е. Не се шашкай. Изобщо не е задължително да стигне определена стойност, например точно 37. Виж в библиотеката за подробности.

Ако искаш някакви конкретни и по-точни съвети, ще е хубаво да публикуваш графиката си.

# 2
Благодаря ти това определено ме успокои..  иначе двуфазност има определено..Сега да видим в крайна сметка дали ще се се покачи още  Praynig или ще спадне Sad.. Божа работа..

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 21 604
Миа аз ти писах в седмичната и сега само да те питам ползваш ли някой календар , защото ако дадеш графика по - лесно ще коментираме .

# 4
  • Мнения: 7 716
Миа, идеална графика.

# 5
  • Мнения: 9 077
Миа, идеална графика.
thumbsup
Щом Лали го казва- бъди спокойна Wink

# 6
  • Мнения: 390
Миа,аз имам същия проблем.Вече 3-ти месец меря.Не знам как се отразява по-ниската Т,но Морена и Лали ме успокоиха,че е важно да има двуфазност.Доктора ми ми предписа Утрогестан и каза,че когато го пия не е нужно да меря Т,тъй като той ще я поддържа висока.Аз я меря ,обаче, и тоя месец се приближава,дори стига 37.Забелязвам,може и да е случайно,че през месец резултатите се дублират.Не знам дали го обяснявам правилно.Не съвсем,но долу-горе...Погледни моята графика...

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 21 604
Таня графиката ти е невидима за потебителите , оправия за да я видим  Simple Smile .
Иначе относно Утрогестана , аз като съм го ползвала БТ не ми е била по - висока , а по скоро в по -ниските граници за мен . Ето този месец имам по - високи стойност от миналия , когато ползвах Утрогестан .  Както винаги - индивидуално си е .

# 8
 Таня, наистина не ти се вижда графиката... Аз още съм на 36,9.. какви сме такива Снежанки....... Grinning

# 9
  • Мнения: 390
Миа,Морена,вече се виждат графиките.
Разбрах,че при такива случаи се прави фоликометрия.
Междувременно моята Т се застоя на 36,9...

Общи условия

Активация на акаунт