Някой приготвял ли е АМ Хип3 ?

  • 402
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 8 272
Пуснах с търсачката нищо не излезе Sad
Тъй като бебока отказа вече категорично Милумила 3, който за разлика от 2ката никак не мирише на ванилия. Почти се бях от казала да давам вече адаптирано мляко и да минем само на кисело, но по питах се пак в магазина и ми препоръчаха Хип 3 т.к. и то е с ванилия (мирише много нежно, почти недоловимо на обикновенно мляко с ванилия) 
Като забравя глупавите буквено-цифрови грешки в изписването на превода като 370 С или 500 С (което би трябвало да е 37 или 50 градуса) за температура на водата, проблема ми е, че се образуват бучки. Пробвах и с малко по-топла вода но пак не става.
Благодаря предвариутелно

# 1
  • Мнения: 46 437
Аз адаптирано мляко приготвям с вода на стайна температура и никога не съм имала проблем с бучки  Peace

Фризо 3 е пак с мирис на ванилия и много сладко, обаче го пие на екс и затова минахме на Нестле джуниър, иначе не мога да й смогна  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 548
Аз съм давала Хипп2 ХА и се отказах от него поради същия проблем - образуването на бучки. Те изчезваха след зверско клатене и само, ако млякото се разтвори в гореща вода, което никак не е удобно, ако се храните навън. А дори и да приготвяш млякото у дома, пак ти трябва сума време за охлаждане. Защо не пробваш с друга марка?

# 3
  • София
  • Мнения: 8 272
Благодаря за отговорите
Основната причина да пробвам Хипп3 е ваниловия вкус. Малчо обожава тази миризма когато отказва да яде всичко спасението ми са ваниловите десертчета на Нестле. А и е магазина ми го предложиха за такова което съдържа Ванилия. Аз иначе мислех да пробвам Фризото3, но още сме малки за нго ще изчакам 2-3 седмици (то нали е за след 1 г)


Аз успях да говоря и с вносителя на Хипп - Авенди, и те ми казаа да внимавам с водата, защото имало опасносът да се пресече белтъка.

# 4
В смисъл, че може да се пресече белтъка от горещата вода? Това ми се вижда ужасно, пък и да го бяха написали на опаковката като има такава опасност ...
Аз разреждам Аптамила с гореща вода до 50 мл и после доливам студена. Така докарвам добра температура

# 5
  • Мнения: 1 512
Дребосъчка пиеше Хип 3.
Приготвям млякото така: Охлаждам водата- като стиснеш шишето да не ти пари на ръката. После слагаш в сухо шише необходимия брой лъжички от млякото. Заливаш с част от преварената вода, разклащаш, после доливаш остатъка от водата, пак разклащаш и готово.

Общи условия

Активация на акаунт