Червило или гланц

  • 4 128
  • 94
  •   1
Отговори

Анкета

Какво слагате на устните си:

Опции:

* Гласуването приключено: нд, 25 дек 2005, 20:58

  • Мнения: 5 313
Аз използвам повече гланцове.Интересно ми е кое от двете се използва повече,или и двете?

# 1
  • Мнения: 9 063
Преди ползвах само червило, но от година съм само на гланцове- по-лесно ми е, даже без огледало си слагам. Някак си е по-ефектно и свежо.

# 2
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз използвам най-вече балсам за устни. Не всички балсами са блестящи.  Гланцът за устни балсам ли е, или си е нещо друго? newsm78 Ако е друго, моята опция я няма...
Не си падам много по декоративната козметика, както пролича.  Embarassed

# 3
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
силиконово червило - то е среден вариант между двете!

# 4
  • Мнения: 1 290
аз ползвам молив,червило и гланц Peace

# 5
  • Мнения: 6 164
И аз да наклоня още повече везната в полза на гланцовете. Wink

# 6
  • Мнения: 5 140
И двете,понякога по отделно,каквото ми е настроението.

# 7
  • Мнения: 3 575
Ползвам молив и гланц, като цвета си го правя предимно с молива, отгоре само блясък.
Червилата са ми прекалено плътни и не ми стоят добре.

# 8
  • София
  • Мнения: 786
И двете, но по-често слагам гланц

# 9
  • Мнения: 6 871
Ползвам гланцове, някои от тях имат и оттенъци. А и вече съм се пристрастила към тези на Ланком, нищо друго не мога да ползвам.

# 10
  • Мнения: 5 313
Ползвам гланцове, някои от тях имат и оттенъци. А и вече съм се пристрастила към тези на Ланком, нищо друго не мога да ползвам.
Бухтичке,трайни ли са тези на ланком и колко струват?

# 11
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз само гланцове ползвам.Най-доволна съм засега от IsaDora. Peace

# 12
  • Мнения: 6 155
По-често ползвам червило.

# 13
  • Мнения: 6 871
Бухтичке,трайни ли са тези на ланком и колко струват?
Първо да поясня, че става въпрос за Juicy Tubes. Ами според мен са трайни. На някой може да му се сторят твърде лепкави, но аз толкова съм им свикнала, че изобщо не ми пречи. Не знам, може би към 4-5 часа ще успеят да издържат, ако не ям...макар че и след хранене обикновено остава нещо. За цената, тук мисля, че са около 30 лв.

# 14
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Определено гланц. Имам вече нелоша колекция от цветни гланцове. За оптимален резултат слагам първо вазелин за мекота и гладкост на устните, отгоре - гланца. Безцветен гланц имам, но почти никога не ползвам. Цветните гланцове са толкова по-забавни Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт