Постоянно е в мен

  • 508
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 671
Ох мами аз ще се побъркам вече направо не издържам иде ми да хвана гората
Ален преди като искаше да е с мен поне седеше навсякъде до мен на свое си сталче
А сега просто се дере и пищи докато не го взема в мен той просто постоянно е в мен докато се храня на ПС-то седи в мен и пипа всичко бута ми разни колички в лицето хваща ми ръката и така прави същите движения като мен
Преди поне в тоалетната можех да вляза спокойно Сего той ако не е вътри до мен стой пред вратата и пищи зверски  ooooh! smile3511 smile3511 smile3514 smile3514
Кажете това период ли е или просто аз съм сбъркала някъде Направо ми се реве newsm45

# 1
            Ех, скъпичка, и ние сме така. Период ще да е... Надявам се поне...
   Вкъщи като сме , същите номера ми прави, навън като излезем, независимо с кой съм -  мъжа ми, майка ми, баща ми, свекърва ми - никой не признава, иска аз да го нося като се измори да ходи. А кръст ме боли - тежичък е вече, мускулна треска имам от постоянното носене , но какво да се прави ... Предполагам , че ще отмине, приятелки с по-големи деца ми казват - "наслаждавай се на момента , че после като каже " Не ме прегръщай пред хората бе , мамо..."
   Всяка възраст - с номерата си. Hug

# 2
  • САЩ
  • Мнения: 323
Период е, ще отмине. И моята не ме пускаше дори до тоалетната, колко съм я носила на ръце, не даваше друг да я носи, а сега като и кажа "Искаш ли да дойдеш с мене да вземем пощата?", не ще. Е, сега е на 4 години, де, но някъде около 2 годишна възраст поотмина лепкавостта май.

# 3
  • Мнения: 11 607
Ние сме на 2г и 4 м. почти,но едва сега не обича да оставя сам. Все да има някой с него и не иска да е сам в стая. Все да е с някой! Лепка! И в тоалетна, и пред компютър,навсякъде!

# 4
  • Мнения: 1 629
Гушнати сме почти постоянно, чак като ме пусне - най-накрая, имам чувстовото че ще литна без тия 12 килца Sad Дано е период и все някога приключи Praynig

# 5
  • Мнения: 1 858
Светли сега е на 2,6 годинки и от ден н а ден и от месец на месец става все по-голяма лепка на моменти откачам.Капака ми го слага вечер като легнем да спим хваща ме за мекото на ушите и меси ли меси а как стиска докато меси аууууу ooooh!
Ако ще е период да минава по-бързо  че изкрейзвам в някои случаи като ми прекипи!

# 6
  • Мнения: 1 370
Майчета, знам че ви е доста трудно, но ми се иска да съм на ваше място. Аз моя син не мога за секунда да го гушна. Бяга като опарен Cry

# 7
  • Мнения: 1 493
Не си сбъркала никъде. Това е нормален период в развитието на детето, който ще премине. Знам, колко е досадно, но освен да дишаш дълбоко и да не се ядосваш, нищо друго не мога да ти препоръчам .

Общи условия

Активация на акаунт