Увиснали гърди след раждане- ПОМОЩ!!!

  • 24 849
  • 35
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 643
Това направо е УЖАСНО!!! Cry
Преди да забременея не ми бяха мн. големи- но не и без хич
Още от втория месец започнаха да растът и след като родих вече бях с 2 номера по-нагоре- супер Embarassed
Да ама не - имах кърма само за 2 месеца - и край- нищо не помогна да я възстановя и се отказах ooooh!
От тогава се започна- отново започнала да намаляват- е не съвсем но най-страшното е че просто се изпразниха и увдиснаха!!!
Незнам какво да направя- мажа се с някъкъв крем на Виши за стягане-вече почти месец и нищо
Вече се замислям за силикон- но доста си ме е страх #Crazy
Дайте някъкво решение алтернатимно- нещо за пиене или за мазане- приемам вкякъкви съвети- стига да има ефект Praynig
Чувала съм за някъкви хапчета за уголемяване- но не знам какви са- ако някой знае нека ми напише- направо съм отчаяна
Помогнете моля!!! Praynig

# 1
  • Русе
  • Мнения: 659
Освен силикон съм чувала за повдигане на бюста. Гледах едно предаване по телевизията, не си спомням по коя точно с участието на д-р Сердев и той разясняваше този метод "повдигане бюст". Успех и дано да намериш най-правилното решение на проблема newsm03

# 2
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
500$ poвдигане на гърди  bouquet

# 3
  • Мнения: 7 186
Само скалпела може да помогне.
С кремове нищо няма да постигнеш, а тези хапчета за уголемяване, дето ги рекламират са вредни, защото съдържат хормони и вследствие на това гърдите се уголемяват. Спреш ли хапчетата- край, пак същата работа. Поне така съм чвала за тези лекарства де. Няма смисъл. Гравитация. Confused

# 4
  • София
  • Мнения: 5 289
Айде стига с това "ПОМОЩ!!!",да не умираш какво толкова е станало?Нито си първата,нито последната с тоя проблем,ако всички реагираме като тебе форума ще е пълен със заглавия на теми с ПОМОЩ,а да не ти казвам пък в търсачката ако погледнеш,колко е разисквана тази тема глава ще те заболи от четене.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 767
Здравей!
Преди няколко месеца, в една тема за бюста една мама /май беше Samsara, или Sanoyara-не мога да се сетя/ ми беше ОБЕЩАЛА, че с течение на времето кожата се прибира и бюста добива от самосебеси доста приличен и нормален вид. Аз хич не повярвах, обаче и обещах на свой ред, че ако е права ще я черпя. Сега трябва да изровя коя мама беше, за да си изпълня обещанието.  Hug Наистина, изчакай малко и ще видиш положителната промяна. Аз не съм мазала с почти нищо,малко с крем против стрии. Сега съм си поръчала този на Ейвън, за да направя бюст-мечта. Моят бюст порастна неимоверно много, не знам дали ще миповярвате, но от 86см преди да забременея, в средата на 9ти месец беше 103 см. А когато ми слезе кърмата не посмях да го премеря, че щеше да ме заболи главата. Сметнете сами с колко см ми се беше увеличила гръдната обиколка. Лятото си позволих даже да си сваля горнището и да се попека без, значи за около 5,5 месеца придоби съвсем приличен вид! Търпение му е майката!

# 6
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Увистналият бюст след кърмене се дължи на разширените канал4ета на жлезата,които изтласкват мастната тъкан.След спиране на кърменето на гърдите им трябва известно време да се възстанови първоначалния вид,за всяка жена различно,но поне 1/2 година.Така че споко,ще има подобрение,затова изчакай и не предприемай нищо все още.Ако и след този период не си доволна от резултата,тогава има други методи за корекция.Мойе да пробваш и с упражнения за бюст,виж в Тialoto.bg

# 7
  • Мнения: 730
Здравей,аз съм сродна душа,също като теб гърдите ми увиснаха яко и не само,че увиснаха,ами и имам бол стрии #Crazy,направо ужас,незнам дали ще си повдигна гърдите или ще си сложа силикон,но като спра да кърмя веднага ще се ориентирам към клиника за едно лазерче(поне малко да се заличат)А за възвръщане на формата на гърдите ми като спра да кърмя изобщо,ама изобщо не се надявам Naughty,много ми се ще да се оправят,ама не вярвам ooooh!

Пожелавам ти успех,каквото и да решиш и както е казала DUDKA има бая темички по тоя въпрос,едната най-скорошната е една-две странички назад  Hug

# 8
  • Мнения: 730
500$ poвдигане на гърди bouquet

Къде е толкова евтино,аз за под 1600лв. не съм чувала newsm78

# 9
  • Мнения: 522
ооо колко гремове съм измазала...ефект НИКАКЪВ.
Ефекта постигнах само с инплантанти.Няма никакво прибирани и тем подобни..3 деца съм родила и с никое не ми се прибраха гърдите, а съм само на 23г.
От пластичната хирургия по-добро решение няма.

# 10
  • Мнения: 694
О при първото раждане едната гърда ми стана по-голяма или по точно по-увиснала от другата. Това е кошмар. Сега като родя второто се надявам да се изравнят. А моя мъж ме пита как ще го преживея ако същата увисне пак. Е аз решението го имам СИЛИКОН и големия ме страх едва ли ще ме спре.

# 11
  • Мнения: 730
ооо колко гремове съм измазала...ефект НИКАКЪВ.
Ефекта постигнах само с инплантанти.Няма никакво прибирани и тем подобни..3 деца съм родила и с никое не ми се прибраха гърдите, а съм само на 23г.
От пластичната хирургия по-добро решение няма.

Абсолютно си права,инплантанти му е майката Peace,още сме прекалено млади(аз съм на 20г.) да ходим със прани чорапи вместо стегнат бюст Crossing Arms

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
500$ poвдигане на гърди  bouquet
само?  къде е това. Направо без пари

# 13
  • Мнения: 1 290
500$ poвдигане на гърди  bouquet
само?  къде е това. Направо без пари
Аз си мисля,4е ставаше въпрос за 4000 лв

# 14
  • Мнения: 410
И преди да родя не бях с идеален бюст, голям от малка, за килограмите ми де, и аз след като родих бях на това дередже, но наистина се прибира до първоначалните си размери, поне при мен. Но без сутиен не ходя от както се помня с гърди.

Общи условия

Активация на акаунт