Студени краченца и ръчички на бебчо.

  • 895
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
Някой има ли този проблем. На моето бебече все са му студени и изпотени крачетат и ръчичките.

# 1
  • Мнения: 7 640
да са студени е нормално докъм 6 мес, но потни-не би трябвало.

# 2
  • Мнения: 1 259
И аз знам,че студени крака и ръце не са повод за притеснение.Бебетата нямат добро оросяване на крайниците,но за изпотяването попитай лекаря.

# 3
  • Мнения: 1 858
На Светли и до ден днешен ръцете и крачетата са му студени и потни по-често отколкото топли и сухи.Но мен това не притеснява защото аз и до ден днешен съм така.Може и да не съм права в покойствито си но съм го взела за нормално.

# 4
  • Мнения: 181
за студени мога да се съглася но за потни  не Laughingконсултирай се с педито за рахит ние бяхме така като малки,това са едни от първите признаци също и ако се стряска 4есто Cryпиши после какво е станало  bouquet

# 5
  • Мнения: 8 585
за студени мога да се съглася но за потни  не Laughingконсултирай се с педито за рахит ние бяхме така като малки,това са едни от първите признаци също и ако се стряска 4есто Cryпиши после какво е станало  bouquet
Описаното от Вас НЕ Е  белег на рахит.

# 6
  • Мнения: 7
Не се притеснявай за бебета това е нормално!Пипни му отзад вратлето ако е топличко значи всичко е наред и на бебчо му е добре!

Общи условия

Активация на акаунт