Кога от4ете при вас две 4ерти4ки?

  • 1 994
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 768
Здравейте,моми4ета

Искам да ви попитам,кога видяхте положителния тест?Преди менструациятя о6е или след нея?И колко дена след това?

Благодаря ви предварително.

  bouquetВеси

# 1
  • Мнения: 2 000
И двата пъти беше 2-3 дни след датата на която трябваше да ми дойде.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 787
В деня,когато трябваше да ми дойде,на обяд теста показа 2 чертички-втората беше бледа.Вечерта,вторият тест вече показваше ярка втора чертичка и аз бях ужасно щастлива Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 4 423
На 19.10 трябваше да ми дойде, направих теста същия ден и отчете бледа, но втора чертичка! Wink

# 4
  • Мнения: 207
Един ден след закъснението Mr. Green

# 5
  • Мнения: 2 567
3-4 дни след датата, на която очаквах цикъла. Имах абсолютно всички симптоми, че ще ми дойде, но за радост не се случи  Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 46 438
2 дена след закъснението  Wink

# 7
  • Мнения: 5 241
Направих теста в деня в който трябваше да ми дойде и беше  EFP

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
В деня в който трябваше да ми дойде теста показа много бледа втора чертичка, мислех си, че си въобразявам, но след една седмица чертичката стана доста ярка.  Simple Smile

# 9
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
аз направих тест още преди закъснението,защото създадохме  бебчо веднага след цикъла ми и аз бях сигурна,че съм  preggo...не ми се чакаше цял месец...тоест 3-4 дни след като бях забременяла имах 2 чертички - втората бледа EFP

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 907
В деня, в който трябваше да ми дойде - следобяд, не съм го правила със сутрешна урина.

# 11
  • Мнения: 144
Мисля,че около 10 дни след като мина датата на която трябваше да ми дойде.Тестът беше категоричен. Wink

# 12
  • Мнения: 2 381
На 15-ия ден след закъснението.Двете лентички се появиха веднага EFP  Grinning

# 13
  • Мнения: 1 489
Направих теста два дена след като трябваше да ми дойде.Отчете втора бледа черта,на което аз не повярвах и направих втори тест.Той отчете същото.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 298
7 дни преди датата на менструацията, направих го защото просто усетих, че съм бременна и теста потвърди усещането ми. Втората чертичка беше малко по-бледа от другата, но се показа веднага.

Общи условия

Активация на акаунт