генетичните изследвания

  • 496
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 947
здравейте всички бъдещи и настоящи мами! аз съм бременна в 4 месец и мисля да си правя генетичните изследвания в Майчин дом, но бих искала да зная нещо повече за тях от тези които вече са си ги правили.Има ли такива... Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 170
Здрасти, Ви:)
Първото нещо, което трябва да свършиш е да отидеш на медико- генетична консултация (в Майчин дом на 14 етаж ). Там едни приятни жени ще ти обяснят каква е процедурата по седмици на бременността, защото различните изследвания се правят в различна г.седмица. Мисля, че там ще ти отговорят на всички въпроси, свързани с този тип изследвания. Ако те интересува, имам телефона на една от лекарките ( и на мен ми се налага да си правя тези изследвания:) ). Ако не, можем, мисля, и някаква по- обща информация да дадем тук:).
Поздрави: Поли  bouquet

# 2
  • Мнения: 7 947
Thanks, Поли, но въпроса ми е - след като ми вземат кръв - каква е гаранцията за верноста на изследванието

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Това е телефона, който ми дадоха за да си проверя резултатите - 9172214, ако искаш обади се на този телефон ще ти дадат информация.

# 4
  • Мнения: 1 544
Те не доказват нищо показват само вероятността от увреждане в проценти но по добре да отидеш и там много ясно обясняват всичко. Не смея да ти обясня защото незнам дали ще го няправя както трябва и дали ще ме разбереш правилно и не ми се иска да те обърквам.

# 5
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Погледни тук

http://www.bg-mamma.com/site/content/view/751/53/

   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт