Спрях да "кърмя"

  • 1 908
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 170
Досега всеки ден изцеждах и давах от шише,но нещо ми стана и все по-малко и малко кърма имах...
Вече три дена бебето е само на адаптирано мляко Sad
И чайове,и рицинус и често цедене,ама...
Смятам,че все пак доста значителен период кърмих,ама...тъпо ми е така

# 1
  • Мнения: 7 837
Не се коси, не се е свършил света  Wink
Колкото-толкова, важното е да се чувствате добре двамата.

# 2
  • Мнения: 1 170
Свикнах и с този форум и не ми се мести в другия  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 704

Споко аз вече 3 месеца не кърмя и все в тоя форум си кисна Blush

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Съжалявам, че така се е случило при вас!Това, че си спряла да кърмиш изобщо не е причина да сменяш форума, тук все пак си говорим и за захранване Grinning
Хайде пък другия път повече  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 170
Ох,през какво ли не минах - кървящи зърна,рагади,запушени канали,мастити...и накрая само цедене и даване от шише Confused

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Безкрайно ми е тъпо, когато чета за някоя мама, мотивирана и информирана за кърмене, и накрая всички възможни усложнения й се пльокват на главата едно след друго Confused
Наистина съжалявам, личи си, че искаш друго да беше развитието..ама, каквото-това, нищо не може да се направи явно...Пак ти казвам - другия път повече Wink Mr. Green

# 7
  • Мнения: 6 243
Всеки ден, през който си кърмила детенцето си, е бил от полза за него. Направила си много, не мисли такива неща сега. Не си кърмила само, а цели четири месеца, все пак! Дай боже повече такива жени като тебе - да минат през рагади, мастити и всичко друго, и да издържат толкова. От личен опит знам, че не ти е било лесно и те поздравявам.

А форумът няма какво да го сменяш. Ей виж аз все тук си кисна, нищо, че моето "кърмаче" е вече на година и 7 м. и проблемите с кърменето за щастие останаха отдавна назад. Ама компанията е квалитетна newsm10 и не ми се ходи другаде smile3503. Тепърва ще си говорим за захранване и т.н. Айде - както стана традиция да си казваме в такива случаи - пий една водка със сок от грейпфрут и от нас!

# 8
  • Мнения: 1 170
Не съм се интересувала дали,ако бебето е на адаптирано мляко е по-различно захранването,кога какво...Тепърва ще се запознавам. Досега сокчета не е пила...Нали кърмата си е друго от адаптираното...

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз съм за късно захранване , включително и за бебета на АМ.Но ти ще си прочетеш и решиш сама.

# 10
  • Мнения: 1 170
Все още имам някакви "капки"кърма и незнам дали да продължавам да травмирам зърната си -за да се "усетят" накрая Laughing   ...или да се предам...

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
А ако нямаш вече рагади и други екстри  защо просто не закачиш бебка  WinkКакто е сънена примерно, за да не усети разликата с шишето и да не се разсейва.Пробвай, чудеса все още се случват Grinning

# 12
  • Мнения: 1 170
Опитвала съм скоро няколко пъти,тя се изнервя и почва да реве,а иначе е много спокойно бебе...но мога пак да опитам Laughing

# 13
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Свикнах и с този форум и не ми се мести в другия  Simple Smile
Е, ти пък, ще отскачаш по малко и в двата, за да няма обидени. Grinning

# 14
  • Мнения: 351
Досега всеки ден изцеждах и давах от шише,но нещо ми стана и все по-малко и малко кърма имах...
Вече три дена бебето е само на адаптирано мляко Sad
И чайове,и рицинус и често цедене,ама...
Смятам,че все пак доста значителен период кърмих,ама...тъпо ми е така

Не се коси Мама Кенга ще ти се зарадва! Mr. Green

И жената много се мъчи,ама като нестава нестава.Лошо е когато нарочно лишават децата си и измислят какви ли не доводи от глупави,по- глупави.

Общи условия

Активация на акаунт