Американците! Американците! - Тема 3

  • 18 862
  • 701
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 2 389
Слънчо,страшни теми Mr. Green Въпреки че повече ми хареса първата,това да има възраст,след която да няма секс, е wow #Crazy

Ако не сте разбрали-сладкото мамче Джесика Алба си има втора женска рожба Grinning Да й е честита малката сладуранка Hug

# 676
  • Мнения: 436
Супер новина, да й е жива и здрава. Много харесвам Джесика Алба.

Покрай тази новина научих и друга - Хилъри Дъф е бременна Grinning Много бебета при тез американци бря Sunglasses

# 677
  • Мнения: 322

Извинете, пропуснах да дам линк към най-забавната от всички
 Laughing

# 678
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Чуден филм, чуден Крис. Там всички са чудни, впрочем.

Разбира се, нали там играе безценното ми съкровище Кевин Спейси, както и Властелинът на гащите на Джо - Почитаемият Макконъхи  Mr. Green
Властелинът Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 679
  • Мнения: 4 590
Джоооооооо Hug Hug Hug

Слънце, и аз се забавлявах на теЗ теми. hahaha

Буричке, Майкъл Дъглас - общ. И филмографията му е впечатляваща, а и възрастта. Grinning Елизабет да си е обща в британската тема, това предлагам. Мърфи съм ти я писала, нищо, че не е сред живите вече.

Ей сега ще ви дам списъка. Всичко съм записала, само се чудя дали на Властелините от най-високите рангове, да не им направя актуализациите както в британската, м? Че да е по-подредено. Grinning

# 680
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Тук съм, Бейби, не издържах задълго без вас Hug.

# 681
  • Мнения: 4 590
Списъкът:

Властелини Level 1 /1-3 бр./:

1. Тупарова - Джош Дюамел;

2. Севера - Джоди Фостър;

3. Анели - Уесли Снайпс;

4. Соня - Сам Трамел, Алексис Бледел;

Властелини Level 2 /4-8 бр./:

1. Ваня - Леонардо Ди Каприо, Киану Рийвс (дава се на Злата за един секс месечно на метлата отзад!), Джо Фланиган, Сара Уейн Келис;

2. Пуци - Дезмънд Харингтън, Робърт Родригес, Райън Филипе, Джефри Дийн Морган, Роуз Макгоуън;

3. Слънчо - Кевин Спейси, Джон Малкович, Иън Сомърхолдър, Тора Бърч, Крис Купър;

4. Валандин - Джеймс Лафърти, Виго Мортенсен, Дакота Фанинг, Луси Лио, Робин Райт, Бетани Джой Галеоти, Майкъл Вартан;

5. Злата с метлата - Брус Уилис, Уил Смит, Хоакин Финикс, Куентин Тарантино, Джейсън Луис, Бенисио Дел Торо, Дейвид Заяс;

6. Кръш - Тим Дикей, Робърт Инглънд, Марк Уолбърг, Дженифър Лоурънс, Матю Грей Гилбър, Януари Джоунс, Питър Фачинели;

7. Гея - Вин Дизел, Скалата, Джош Чарлз, Ерик Робъртс, Шон Ферис, Тейлър Лаутнър, Колин Еглесфийлд, Лорънс Фишбърн;

8. Мури - Лейтън Мийстър, Кристин Бауър, Джейсън Момоа, Мила Кунис, Адам Сандлър, Патрик Уилсън, Джони Галеки, Денис Куейд;

9. Ейнджъл - Крисчън Слейтър, Итън Хоук, Мат Лебланк, Майкъл Медсън, Кристен Стюарт, Джордж Ийдс, Джеръми Пивиън, Марк Пелегрино;

Властелини Level 3 /9-13 бр./:

1. Таня - Джеймс Дентън, Уди Харелсън, Джулиет Люис, Кирстен Дънст, Никол Кидман, Клеър Дейнс, Джейсън Патрик, Били Кръдъп, Брайс Даллас Ховард, Анет Бенинг, Камерън Диаз;

2. Плами - Джим Парсънс, Джаред Падалеки, Крис Евънс, Дан Футърман, Кам Гигандет, Шон Патрик Фланъри, Шиа Лабьоф, Сет Гейбъл, Филип Уинчестър, Тайлър Поузи, Кирк Асеведо, Дженифър Гудуин, Джон Красински;

Властелин Level 4 /14-19 бр./:

1. Лятна Буря - Марк Сейлинг, Джейсън Сийгъл, Джесика Алба, Вал Килмър, Тайлър Блекбърн, Скийт Улрих, Дъг Савант, Джош Харнет, Бари Уотсън, Боби Кампо, Минка Кели, Еминем, Британи Мърфи, Чарли Шийн, Денис Ричардс, Кристина Ричи, Бен Афлек;

Властелини Level 5 /20-27 бр./:

1. Мириел- Актуализация;

2. Джой -  Актуализация;

Властелини Level 6 /28-35 бр./:

1. Бейби - Актуализация;

2. Сарказъм - Актуализация;

Споделени:

1. Джеймс Франко, Матю Макконъхи, Джейк Джиленхал, Джош Лукас, Едуард Нортън, Мерил Стрийп, Джоузеф Гордън-Левит - Сарказъм и Джой;

2. Джеймс Марстърс, Крис Нот - Бейби и Злата;

3. Шон Пен - Ейнджъл и Джой;

4. Джош Холоуей, Джулия Робъртс, Оливия Уайлд, Енрике Иглесиас - Бейби и Джой;

5. Натали Портман - Сарказъм и Мириел;

6. Мат Деймън - Ваня и Севера;

7. Брайън Смит - Ваня, Мириел и Плами;

8. Дани Трехо - Злата и Пуци;

9. Мел Гибсън - Бейби, Тупарова и Гея;

10. Лейша Хейли - Джой и Слънчо;

11. Пол Уесли - Бейби и Плами;

12. Джордж Клуни - Бейби и Сарказъм;

13. Даян Аргън - Мириел и Джой;

14. Мат Коен - Злата и Соня;

15. Дженифър Конъли - Вал и Джой;

16. Джон Траволта - Лятна Буря и Сарказъм;

17. Адам Броуди, Джон Бон Джоуви, Ева Мендес - Бейби и Лятна Буря;

18. Брадли Купър - Злата и Сарказъм;

19. Чанинг Тейтъм - Ването и Бейби;

20. Майкъл Хол - Мури, Сарказъм и Слънчо: 49,5/49,5/1

Общи /всички над 65 г.; всички с филмографии, достойни за уважение и възхищение; всички, станали повод за спор между най-малко четирима властелина; всички, притежаващи невероятна визия, чар и тяло, станали повод за групово търкане/: Брад Пит, Робърт Де Ниро, Джони Деп, Кристофър Уолкън, Харисън Форд, Ал Пачино, Джак Никълсън, Дженсън Екълс, Дензъл Уошингтън, Харви Кайтел, Майкъл Дъглас, Ричард Гиър, Самюел Джаксън;


* Потребителите, отбелязани в червено, могат да бъдат опасни за вашия живот ако усетят, видят, чуят, че налазвате тяхната собственост. Моля не го правете! Моля бъдете внимателни, предупредени сте!
* Имената, отбелязани в зелено не се делят!

Последна редакция: вт, 16 авг 2011, 14:38 от H0uSse_Baby

# 682
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Бейби, докато е време за поправки, пиши ми този непроизносимия Мат Зухри, умирам си за нахакания му южняшки акцент http://www.imdb.com/name/nm0194516/
Оставям ви, да слушкате Mr. Green Hug

# 683
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
да се вмъкна : Джони Галеки, не Галески  Hug

# 684
  • Мнения: 4 590
Джо, много е сладък. Crazy Липсваш ми, дано си изкарваш готино. Hug

Мури, поправих. Blush

Да замоля Сарки и Мириел да си пуснат актуализациите както в британската. Аз ще пусна на Джо и моята. bowuu

Сарк, само си вмъкни каквото имаш. Hug

# 685
  • София
  • Мнения: 6 219
Ауууу, влизам тука и си викам "Я, четвъртък е!". Е, да ама - не!

Първо съм на 25 и значи сексът ми е забранен!

Второ въх,въх, въх!!!! Какво ли би станало ако някога ми се пусне бримка на чорапогащника. Сигурно безброй съфорумки преминавайки покрай мен ги хваща гнус и връщат поръчката!

Трето... ох, майкооооооо!!! Избухнах в истеричен смях и още не мога да спра! Господи, събери си вересиите (това май реплика на Пуци, ама е много подходяща) Явно и секс в кола не може да се прави вече!!!

Джо  Hug Hug Hug
Как па така тамън стана дума за властелина на твоите гащи и ти се появи!?!?!?  hahaha

# 686
  • Пловдив
  • Мнения: 2 389
Мириел,делиш ли Том Круз Heart Eyes

Бейби,можеш да ми пишеш Джош Хартнет и Джесика Алба в зелено.И е Боби КамПо Simple Smile

Плюя и Бен Афлек в зелено.Оставам настрана факта,че много прилича на един бивш Rolling Eyes Mr. Green

# 687
  • Мнения: 4 590
Актуализация - Бейби:

Ерик Дейн
Нийл Патрик Харис
Джаред Лето
Анджелина Джоли
София Буш
Робърт Бъкли
Остин Никълс
Скот Майкъл Фостър
Ева Лонгория
Джеси Уилям
Кристина Агилера
Сандра Бълок
Toм Ханкс
Дженифър Лопез

Чад Майкъл Мъри
Закари Куинто
Майло Вентимиля
Кристен Бел
Джейсън Доринг
Райън Хенсън
Джъстин Чеймбърс
Кели Карлсън
Скарлет Йохансон
Ерик Шманда
Шантел Ван Сантен
Ейдриън Грениер
Джеси Меткалф
Джони Стронг
Кортни Кокс
Дженифър Лав Хюит
Рийз Уидърспуун;

Последна редакция: пн, 15 авг 2011, 17:53 от H0uSse_Baby

# 688
  • Мнения: 3 736
Чуден филм, чуден Крис. Там всички са чудни, впрочем.

Разбира се, нали там играе безценното ми съкровище Кевин Спейси, както и Властелинът на гащите на Джо - Почитаемият Макконъхи  Mr. Green

 smile3532

И несравнимия Съдърланд.  bowuu

Уу, тенкю, Бебе!  bouquet Красота!

ПП Слънчо, каква е тая тема, беее.  Joy Joy Joy

# 689
  • Мнения: 4 590
Актуализация - Джой:

Мишел Пфайфър
Джулиан Мур
Уинона Райдър

Кейт Мениг
Розана Аркет
Майкъл Тревино
Сара Шахи
Джеймс Кавийзъл
Кевин Бейкън
Ашли Джъд
Гуинет Полтроу
Ан Хатауей
Марлин Матлин
Клое Севини
Кейт Хъдсън
Майкъл Труко
Блейк Лайвли
Джесика Шор
Фелисити Хъфман
Лив Тайлър
Никълъс Кейдж
Маделин Стоу
Мег Райън
Росарио Доусън
Коин Егъсфийлд
Линдзи Лоън
Мат Зухри

Общи условия

Активация на акаунт