рожден ден 1 годинка?

  • 859
  • 9
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 52
Здравейте,
Детенцето ми в петък става на 1 годинка.Това е първият и празник.Може ли някой да ми помогне като сподели с мен най-удачният начин за празнуването  на този ден

# 1
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Здравейте,
Детенцето ми в петък става на 1 годинка.Това е първият и празник.Може ли някой да ми помогне като сподели с мен най-удачният начин за празнуването  на този ден

Без да имам претенции, че това е най-удачния вариант, ще ти кажа ние какво направихме. Първо обиколих 2 детски клуба, Дънкин Донатс и МакДоналдс и провирх какви са им условията. Имат изисквания за минимум  от 6 до 10 деца, които дори и да не дойдат им плащаш куверта. От друга страна яденето, което предлагат в Дънкина и Мак-а не е подходящо за малки деца, а тържеството продължава около час. Като го сметнах ми излезе доста скъпо, затова решихме да го направим вкъщи. Поканихме 5 деца, всички на възраст около годинка, купихме шунка и кашкавал, нарязахме ги на малки парченца, солети и сокчета за деца и пръснахме всички играчки вкл. подаръците на пода за игра. Бях надула 20 балона и украсила с тях стаята. И разбира се торта. Смея да кажа, че всички си прекара чудесно, разменяха играчките, кръстосваха стаята, ядоха, ръсиха на пода и се кефеха. Аз мисля и тази година да направим нещо подобно за втория и рожден ден.

# 2
  • Мнения: 5 577
Ние си бяхме в къщи, с бабите.

Моето момче няма приятелчета още (защото мойте познати нямат още деца) и бяхме само роднини.

Ако имаше деца щеше да е по-весело.

# 3
  • Мнения: 8 505
Според мен най-удачния вариант за първи РД е вкъщи.

# 4
  • Мнения: 7 474
Ние празнувахме в къщи.Детето е много малко и нищо не разбира още ,освен това менютата в детските заведения са за по-големи деца.Просто не виждам какво ще правиш с едно бебе в заведение,да не говорим ,че всеки втори е болен.Виж 2рата година е малко по-добре макар че ,малките деца доста се изнервят от многолюдни компании. Чак третия рожден ден ни беше весел защото детето е по-голямо и разбира нещо.Каквото и да решиш весело изкарване! newsm59 newsm38  ura hbday

# 5
  • Мнения: X
И аз мисля, че домашната обстановка е най-подходяща.

Моята така и не разбра за какво става въпрос, тържеството беше повече за нас, но аз умишлено изчаках да направя и прощапулник и РД в едно. Бяхме с бабите и братовчедите, имаме племеничка една година по-голяма, та и малката се позабавлява. Мисля, че прекалено разточителство е излишно, можете да го запазите за следващите рождени дни, когато ще разбира повечко  Wink

# 6
  • Мнения: 5 228
Ние празнувахме така: следобяд от 4ч. в ресторант на моипознати с десетина мои приятелки с бебета. Стана страхотна веселба - и за майките, и за бебоците. Имаше шведста маса и торта. После от 7 ч. продължихме в същия ресторант с бабите и кумувете ни, като ние двете си тръгнахме към 8:30, а останалите продължиха да празнуват. Беше страхотно, много се веселихме и на всички им бше много приятно.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Според мен най-удачния вариант за първи РД е вкъщи.

Подкрепям

# 8
  • Мнения: 1 512
И ние направихме първия РД вкъщи, с целия комплект баби и дядовци, лели, чичовци и кумовете- голяма ни е родата. Имаше и дечица- тримка бяха, но се забавляваха като за триста Laughing
Смятам, че за първи РД е хубаво да се поканят всички роднини и приятели, с които се поддържат близки отношения- не става дума за лелята на четвъртия братовчед на чичо ми по бащина линия Laughing, но не може без гореспоменатите.
Менюто за възрастните- салати и солени палачинки, биричка, винце или кой каквото пийва; за децата- освен тортата плодове, бисквити и сокчета.

# 9
  • София
  • Мнения: 15 215
Според мен най-удачния вариант за първи РД е вкъщи.

Подкрепям

И аз Grinning

Общи условия

Активация на акаунт