Какво е мнението ви за детска ясла 46 /София, бул. Св. Наум 56/

  • 1 381
  • 7
  •   1
Отговори
Какво е мнението ви за детска ясла 46 /София, бул. Св. Наум 56/
Предстои ми да направя избор в коя детска ясла да подам молба за приемане на моя син. Знам колко е трудно и че има страшно много желаещи и за това искам да ви попитам дали някои от вас знае нещо за тази ясла - става ли, как е, как се отнасят към децата.
Според вас, детето на каква възраст е удачно да се даде на ясла? Мислите ли че 1г и2месеца е прекалено рано?
Благодаря на всички, които ще ми помогнат в избора

# 1
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Моето дете ходи там от май весец. тогава беше на 1г5м. Мнооого съм доволна! Яслата е супер. Вътре е след ремонт, винаги е чистичко и топло. Откакто Дени ходи там никога не съм имала оплаквания от каквото и да било. Персонала се държи много добре с децата. Дени свикна за 3 дни и спря да плаче. Оттогава ходи с удоволствие и сутрин като я будя само й казвам, че ще ходи при децата и тя скача от креватчето. Няма да изброявам колко много неща е научила откакто ходи там. Но вече от 4м е без памперс, което е най-голямата ни хвалба!

Има и други мами на които дечицата им ходят в тази ясла може и те да се включат.

 Мисля си, че всеки родител сам решава кога да си даде детето на ясла. Има много дечица които тръгват и по-малки.

Успех и ако имаш още въпроси относно яслата питай! Simple Smile

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
И Виктор е в същата ясла (даже в една група с Деничка Grinning ) и аз съм много доволна. Лелите винаги са отзивчиви, обръщат внимание на децата. Малкия вече започна да свиква и почти не плаче (на ясла е 4 седмица, обаче беше болен за 2 седмици). Направи ми добро впечатление една случка - като го взимах лелята спомена, че когато станал от сън Вики бил с червени бузи и тя се притеснила, мерила му температурата и после го наглеждала да види дали е отпаднал и без настроение...
Та най- общо - доволна съм...

# 3
  • Мнения: 5 140
И аз съм една от мамите,на която детенце ходи-ходеше там,даже в групата на Деничка и Виктор.
Добра е яслата винаги е била на добро ниво и едно време и сега(живеех до нея затова знам за едно време).
Записвай го и ти ще останеш доволна,директорката е готина,лелите-сестрите също-е от тях има малки изключения,но като цяло са добри.
Успех!

# 4
  • Мнения: 2 534
И ние сме там , доволна съм , само че една нова леля нещо не ни допада .

# 5
Мили мами,
много ви благодаре за мнението.
Имате ли телефон на тази ясла и знаете ли кога трябва да подам молба за приемане за догодина

# 6
  • София
  • Мнения: 1 836
Телефонът е 866 24 05. А за документите подавай веднага. В момента обаче яслата е пълна. Познавам няколко майки, които чакат да се освободят места. Иначе яслата е СУПЕР. Страшно съм доволна.

Забравих да напиша, че и ние сме в групата на Деничка

# 7
Телефонът е 866 24 05. А за документите подавай веднага. В момента обаче яслата е пълна. Познавам няколко майки, които чакат да се освободят места. Иначе яслата е СУПЕР. Страшно съм доволна.

Забравих да напиша, че и ние сме в групата на Деничка

Много ти мерси за телефона . Ще направя всичко възможно да подам молба час по -скоро.

Общи условия

Активация на акаунт