Гордата Аси - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 126

  • 34 646
  • 740
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 273




Като дете, което тича по пясъка, но не е, а е жена, която снима реклама и е прекрасна  Hug


# 256
  • Мнения: 2 131
Katence ,колажи ,гифчета от тази сватба дал бог ,ама и аз ми се иска да видя Туба като булка в реалния живот ,видях я булка и като Филиз и като Аси таман в две сватбени рокли, и като Хасрет , беше от красива по-красива  но ми се иска от чисто женско любопитство и като Туба да я видя

# 257
  • Мнения: 0
Девойки ако Туба остане в Париж аз предлагам да и изпратим някой да и прави компания newsm62

Бонобо, като се появи ще я пратим да я наглежда  Joy Joy Joy

# 258
  • Мнения: 0
Свет, изобщо не се знае нищо така че, може и да видиш Туба като булка някой ден  Hug

Друго ме притесни - ако Гроздобер започва на 20.08, което е съвсем скоро, защо не се афишира името на Мурат  newsm78 все пак е в главна роля  newsm78......... нещо ме притесняват и думита на БЕ - има много неясноти по проекта newsm78

# 259
  • Мнения: 2 131
Девойки ако Туба остане в Париж аз предлагам да и изпратим някой да и прави компания newsm62

Бонобо, като се появи ще я пратим да я наглежда  Joy Joy Joy

Момичета къде е наистина Bonobo  Rolling Eyes Rolling Eyes,май отдавна не я виждам в темичката ни  newsm78 newsm78

# 260
  • Мнения: 273
Katence ,колажи ,гифчета от тази сватба дал бог ,ама и аз ми се иска да видя Туба като булка в реалния живот ,видях я булка и като Филиз и като Аси таман в две сватбени рокли, и като Хасрет , беше от красива по-красива  но ми се иска от чисто женско любопитство и като Туба да я видя




Свет, за съжаление решението дали да бъде булка и дали да я видим е лично нейно  Hug Много изтърпя напоследък и от журналисти, и от фенска любов, та донякъде разбирам решението й Hug Надявам се само наистина скоро да я видим в нови проекти  Hug

# 261
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Е Елма Франция се слави схубави вина може да пратим някой дегустатор newsm12

# 262
  • Мнения: 0
Е Елма Франция се слави схубави вина може да пратим някой дегустатор newsm12

Безработен нали?  Joy Joy Joy Поне да използва наученото  Joy Joy Joy

# 263
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Мисля си как ли се чустват родители те и все пак тя е единствено дете и да не я видят като булка  ooooh!Аз като майка не бих се съгласила на това Cry

# 264
  • Мнения: 10 240

Asi ve Demir - My Love

# 265
  • Мнения: 10 240

Неочакваният финал на една прекрасна сватба.

# 266
  • Мнения: 10 240
Ето и обещаната анкета:

Коя от двойките ви убеди в истинските си чувства като семейство и защо?

Имаме възможност да гласуваме за 2 двойки!

# 267
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
имате ли проблем с мамата

# 268
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Рина за кои двойки по точно?

# 269
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Дани,имах,но се оправи!Свет,и аз чудя какво става с Бонобо newsm78Странно е отсъствието и,дано всичко е наред при нея Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт