За 2те чертички , моля ви кажете

  • 3 581
  • 48
  •   1
Отговори
  • по света
  • Мнения: 1 587
Моля ви да ми кажете как е според вас,имам втора бледа чертичка на касетъчен тест, но го правя 2 дни преди закъснението.
Моля ви да ми кажете защото не е толкова наситена като другата.
Снощи правих с лентичка и реших че е отрицателен, по късно се сетих и видях две чертички но пак беше бледа.
Споделете ми какво мислите по въпроса!!

Последна редакция: пн, 12 дек 2005, 12:35 от Morena

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Защото нивото на ЧХГ е ниско все още , затова е бледа .
Отделно , си избързала да правиш толкова рано тест и дори сега да има 2ра черта , не се знае дали ще останат така нещата  и само ще се измъчваш ....ако не останат такива де .
Дано всичко е наред !
Късмет ти желая !

# 2
  • Мнения: 2 123
честито  bouquet

# 3
  • по света
  • Мнения: 1 587
Дано е вярно защото и на двата теста бяха бледички .Много ми се иска мечтаех си за такъв коледен подарък ама ме е страх да не се окаже че не са показали вярно !
 Praynig

# 4
  • Мнения: 4 302
Изчакай да видиш дали ще имаш закъснение и отиди на лекар. Стискам палци всичко да е наред  Praynig Praynig Praynig ииииииииииииии
ЧЕСТИТО!

# 5
  • Мнения: 357
Ето това мисля:
Честито и леко бременеене,
много хубава предколедна новинка, стискам палци всичко да е наред и да се радваш на здраво бебче!   bouquet

# 6
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Бременна си! baby_neutral
Това е моята диагноза!
Изчакай да ти закъснее 7 дни и беж при доктора!  bouquet

# 7
  • Мнения: 4 212
само да питам, кога се появи втората бледа 4ерти4ка, защото ако е след 10 минутки не е валидем според мен. Ако се появи втора макар и бледа 4ерта но по4ти веднага, зна4и си бременна. Из4акай 2, 3 дена още и повтори. Усех и дано имаш лятно бебе.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Честито   bouquet
При мен в деня, в който трябваше да ми дойде чертичката беше едва забележима, мислех си че си въобразявам, така беше още няколко дни, но след една седмица чертичката започна да става доста по ярка. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 178
Честито и от мен! smile3525 Мисля,че си предколедна късметлийка.Ако искаш да си съвсем сигурна- не бързай с докторите , а след 2-3 дни направи нов тест и ще видиш ,че всичко ще е наред. :EFPУСПЕХ и лека бременност! newsm10 preggo

# 10
  • Мнения: 3 010
Честито, дано всичко е ОК!
Много рано си го направила теста, трябваше да изчакаш. Иначе е положителен. Изчакай 7-10 дена и тогава отиди на УЗИ. Успех.

# 11
  • Мнения: 1 866
И аз като теб бях, от нетърпеливките. По принцип след закъснението чертичката става все по-ярка и по-ярка. Стискам палци!

# 12
  • Мнения: 50
Честито!!!
Лека и безпроблемна бременност.
newsm51

# 13
  • Мнения: 2 120
Не бързай още за лекар, по-скоро повтори теста и се пази, защото ми се струва, че си бременна и ако е така Честито.

# 14
  • Мнения: 666
ако чертичката се е появила след 5 минути, тестът е отрицателен. Можеш да се довериш на теста ако имаш закъснение от 10 дена, защото може да е имало оплождане и имплантиране и след това менструацията да дойде, поне при мен се е случвало 2 пъти, така го пише и в книгата която имам на тестовете да се доверяваме 100% след 10 ден от закъснението,пожелавам ти след 10 ден да ти излезе положителен, стискам палци похвали се какво е станало

Общи условия

Активация на акаунт