Prispivate li bebencata si s muzika?

  • 415
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 648
    От новородена Алекс си е с претенции при приспиването, обича да я гушкам, да я кърмя права, за да заспи, през деня се люляме в люлка(полулегнало положение) и на музика- така заспива:)
Любими са и дисковете на Enya, Lord of the dance, Enigma, Era и някой други:)
Как е при вас?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 271
При нас, а и при всички  е, както е научено бебето. Ако проявиш малко твърдост и оставиш малката да заспива сама, въпреки, че не иска и мрънка, ще видиш, че под натиска на Сънчо тя сама ще си заспи. Естествено, ако искаш да я отучиш, де.
А при нас - от самото начало Боби си заспива сам в креватчето. Така е свикнал и дори, когато не може да заспи и аз го гушна и го люшкам, той се разсънва. Просто е свикнал да си заспива сам, когато му се спи.

# 2
  • Мнения: 14 133
Моят малък мъж обича да заспива, докато му пея детска песничка.Аз съм за люлеенето, гушкането и подобни неща.нашият Александър сам се отказа от приспиването на ръце и си заспива в креватчето.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 966
Ние през деня се приспиваме само на музика-децки песнички и танцувайки.А спра да танцувам ,а почва да се кокори и скимти.след 10минутки танци-заспиваме;)

# 4
  • Мнения: 8 505
Не.Обикновено заспива докато ние с баша и гледаме ТВ-това е недостатъка на гарсониерата.Следобед заспива на тишина.

# 5
  • Мнения: 2 000
Винаги е заспивал на пуснат телевизор. Докато сучеше заспиваше на цицата, а сега вече или идва и се гушва до мен като му се доспи или си отива в кошарата и заспива.

# 6
  • Мнения: 2 047
   Пробвах няколко пъти, докато имах помощници, но се проточваше по половин - един час приспиването, откакто сме сами с бебето не мога да си го позволя - особено имайки предвид, че спи през 3 часа. Иска ми се да го науча след храна и малко гушкане да заспива самостоятелно, иначе нямам време даже да подготвя шишетата за следващото хранене.

Общи условия

Активация на акаунт