Предколедната седмичка изпълнена с хубави изненади 12.12-18.12

  • 8 763
  • 250
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 153
Ха дано има много изненади с които да подгреем Коледните празници  bouquet

# 1
  • Мнения: 22
И аз пожелавам на всички момичета весела седмичка, нека да бъде изпълнена с много положителни емосии и дъжд от  EFP

# 2
  • Мнения: 2 759
   И аз пожелавам наплив от двойни лентички! А на тия, които им се пада ову: съкровени моменти с любимия!


П.С. Ама if колко сме бързи, а Wink!

# 3
  • Мнения: 2 120
Добро утро девойки.
Аз мислех, че ще отворя седмичната тема, ама имало и по-ранобудни.
Предколедно желая на всички - търпение, благородство и любов и... сбъдване на една мечта.
Обичкам ви всички.

# 4
 Hug Hug Добро утро. И аз ви желая от сърце много хубава седмичка и много новозаченати бебокчета:) и много радостни мами Simple Smile) и татковци де:))

# 5
  • Мнения: 9 077
Отсега ще дебна да мине 12 полунощ,за да пусна някой път и аз темичка, щото тогава почвала новата седмица Crazy

Аз се завърнах от планината Laughing Изморена- защото се изявявах като барманка (отмених татенцето, той държи малко служебно заведенийце, не се чувстваше добре заради лекарствата, които пие, та работих вместо него), недоспала- от многото работа и 8-ми декември, но пък доволна че съм свършила доста смислена работа  Blush
Вече ме тресе коледното вълнение, въпреки че вече си получих подаръците- MP3 Player samsung, малък колкото шоколадов десерт Blush и семейната придобивка- цифрово апаратче...еййй, доживях и аз да правя нормални снимки като съвременните хора Crazy
Иначе, в бебеправещ план, скоро имам намрение да посетя гинеколог, ей така просто. За Лактофлора-незнайно защо, в Смолян не намерих Confused Сега ще потърся тука...
Имам и да се оплача- вчера като се прибрах, какво да заваря вкъщи- освен кочината след явно домашно "събиране" от страна на Иван и наш близък приятел, имаше и невероятно петно от червен натурален сок на килима...полудях...добре че бяха подаръците, та да ме омилостиви Crossing Arms   

Като гледам, не съм изпуснала някакви особени новинки, така че- наваксвайте тая седмица Laughing Целувки и весела седмичка на всички  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 6
Я да ви попитам при бременност.. като симтом появява ли се .. постоянно да ти е студено, въпреки, че печката е на 10 Simple Smile

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Я да ви попитам при бременност.. като симтом появява ли се .. постоянно да ти е студено, въпреки, че печката е на 10 Simple Smile
Не.
Добро утро и от мен девойки Party
ДНес е ужасно студено...не е за мен това време Twisted Evil Утре ще освещаваме апартамента, че вече почти две години живеем в него а още не го е ръснал поп. Така, че утре за мен ще е почивен ден Crazy
СТефчик честити ти подаръци...сега чакам много снимки от теб...нормални Mr. Green За петното не се ядосвай...живи издрави да сте. Моят килим пострада миналата НГ от пияната ми комшийка, която изле червено вино отгоре му Tired Още има петно а килима ми беше на няколко месеца...чисто нов...ама карай.
Иф нещо се е амбицирала да пуска теми...да не стоиш нарочно до 00,30 бе Иф Mr. Green
Весела седмица девойки  bouquet

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Това е спамене на форума...Поне напиши нещо.
Ако трябваше по това дали ти е студено или не...ами значи аз трябва да съм хронично бремена Crazy

# 9
Хера, извинявай, но имам наблюдения, че си МНОГО злобна. Извинявай много наистина.  #2gunfire Mr. Green

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Хера, извинявай, но имам наблюдения, че си МНОГО злобна. Извинявай много наистина.  #2gunfire Mr. Green
Благодаря ти но запази си наблюденията за себе си. Поне използвам форума по предназначение.....а не за спамене. И не ми размятай тези пищови рано рано...понеделник сутрин е все пак.

# 11
като ти чета писанията приличаш на някоя хлапачка и надута, а мисля, че няма за какво да се надуваш. Моля те, НЕ ми пиши повече. Все пак темата не е за дразнене! хайде със здраве, Хера!!! smile3513 ignore2

# 12
# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
като ти чета писанията приличаш на някоя хлапачка и надута, а мисля, че няма за какво да се надуваш. Моля те, НЕ ми пиши повече. Все пак темата не е за дразнене! хайде със здраве, Хера!!! smile3513 ignore2
И за обиждане не е..така че помисли си кой започна. Аз просто отговорих на леко тъпичкия ти въпрос. Ако искаш да ме обиждаш много пъти съм казвала ...на ЛС. Дали имам покритие или не това не го определяш ти.

# 14
Да бе. Аз изпратих усмивка ти започна да се заяждаш и да раздаваш правосъдие. чувствам се неудобно, че така започна седмицата, но на теб едва ли ти пука. Усеща се, че си нагло същество. Спри!

Общи условия

Активация на акаунт