кухненски робот

  • 1 274
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
Препоръчвате ли ми да си купя кухненски робот? Полезен ли е, лесно ли се почиства, ще мога ли да правя сокчета на децата си?

# 1
  • Мнения: 2 731
Аз имам но така и не го ползвам често .А за деца зависи какво количество ще приготвяш ако е за 30 мл няма смисъл да се цапа робота .

# 2
  • Мнения: 781
Имам робот и го ползвам доста.За да правиш сокчета трябва да си купиш такъв със сокоизтисквачка.Мият се лесно, може и само да се изплакне и е голямо облекчение в кухнята.Аз на него си режа и зеленчуците за фризера, става толкова бълзо и лесно.Изобщо никога не съм съжалила за тази покупка.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 671
Аз съм голям фен на кухненските роботи Peace. Моят е Simens - може да прави сок от ябълки, цитропреса има, шейкъра също го ползвам, а миенето колкото на всеки един съд.

# 4
  • Мнения: 2 000
Препоръчвам ти да си купиш  Simple Smile За мен специално е голям помощник. Особено като започна да правя сладкиши, без него не мога. Моя робот сокчета не прави, но пък имам сокоизтисквачка за тази работа. А за миенето - изобщо не е сложно и трудно.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 366
Горещо ти препоръчвам да си купиш. Аз имам Филипс и съм много доволна от него. Има и шейкър и много други джаджи,че някои още не съм използвала. На мен проблема ми е в миенето на робота, но се оправям.  Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 2 356
A пък колко място заема... Нашия е Мулинекс, Овацио, сега го ползвам всеки ден, защото има минимелачка, много удобна за пюрета. За сок не става, защото танка е колкото тенжера, в смисъл да направиш поне 2 литра сок. Иначе си режем зеле чат-пат, прави го много хубаво на салата. Ако имах по-голяма кухня да ми седи отгоре, щях да го ползвам за всичко  Grinning

# 7
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
 PeaceГорещо ти го препоръчвам и аз. Моят е Мулинекс, старшно съм доволна. Имам го от 1999 г, приставката за разбиване обаще нещо се прецака от много използване , та в тази връзка някой да знае има ли резервни части за тях, просто не съм питала още, стана тия дни. Смятам да звънна в сервиза утре.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 356
та в тази връзка някой да знае има ли резервни части за тях, просто не съм питала още, стана тия дни. Смятам да звънна в сервиза утре.
Kaжи, ако разбереш Laughing аз нямам тоя проблем, ама знам ли Thinking
Не съм го ползвала за друго, освен за това, което написах по-горе. Вече знам кого да питам, ако нещо му се чудя  Laughing А, да, коя е приставката за разбиване - голямата кана с ножчетата ли?

# 9
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Не, една приставка за разбиване на яйца, като на миксера.Нещо спря да се върти.Самия комбайн работи и другите приставки се въртят нормално,само тази вътре нещо се е повредило явно защото нон стоп нея използвам най-много.

# 10
  • Мнения: 1 116
  та в тази връзка някой да знае има ли резервни части за тях, просто не съм питала още, стана тия дни. Смятам да звънна в сервиза утре.
Да има, намери оторизиран сервиз на Мулинекс, дори и да нямат точно тази част ще ти я доставят.

# 11
Здравей,

Препоръчвам ти го горещо!
В интерес на истината употребата му е свързана с промяна на навиците в кухнята, но това отнема малко време Simple Smile
След като свикнеш да го използваш и разучиш добре възможностите му, щ установиш, че е незаменим помощник в кухнята. Ние дълго разисквахме темата удома - какъва марка, какви функции и прочие. Мога да те ориентирам при избора:
1. Колкото повече функции - толкова по - добре.
2. Важно е доколкото в България е възможно това, да можеш да закупиш допълнителни приставки за твоя модел. (Наскоро видях в сайта на Технополис, че предлагат допълнителни приставки за KENWOOD.
3. Мощността е от голямо значение - някои манипулации са просто невъзможни с маломощен уред.

Пожелавам ви успех в избора Simple Smile
Допълнителна възможност - във форума има много рецепти свързани с кухненския робота, така че няма да изпаднете в положението - "Е хубаво, имаме го, ама сега какво да правим с него?!?" Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт