Добър майстор за колата

  • 638
  • 2
  •   1
Отговори
Татковци ,помагайте трябва ми някакъв майстор са колата , ама не знам дали тенекеджия . Проблемите са следните - отдолу стърчи някаква ламарина , която казаха , че трябвало да се изреже или залепи , копчето за прозореца малкият го изкорени цялото , и касетофонът не работи . Ако знаете някой който може да помогне казвайте , че на мъжа ми вече цял месец му се моля и за това реших, че сама ако го оправя ще стане по-бързо !

# 1
  • Мнения: 18
po ul."Op'l4enska", malko predi ruski pametnik v liavo, to4no do sfetofara ima svesten serviz, kakvoto sa mi opravili, ne e mr'dnalo, ina4e ima svesten maistor v punkta na SBA v Novi Isk'r, ama ne viarvam da ti e udobno miastoto, serviza e mnogo neugleden, no maistora ot vsi4ko razbira, priaten e i ne vzima sk'po.  Peace

# 2
  • Мнения: 10
че на мъжа ми вече цял месец му се моля и за това реших, че сама ако го оправя ще стане по-бързо !

Не прави сечено на мъжа си. Негативните емоции след това ще са повече от удовлетворението от оправените дреболийки.
Много мразя така да става, обикновено майка ми го практикуваше това изнудване. За сега съпругата ми не е правила такива дивотии.

Общи условия

Активация на акаунт