има ли бг мами в Копенхаген

  • 569
  • 7
  •   1
Отговори
Първо да се представя - казвам се Елена и имам дъщеричка Габриела на 8 месеца. Дойдохме скоро в Копенхаген и ако има други бг мами тук, искам да помоля за няколко съвета. Не мога да се ориентирам за детски/бебешки магазин, където да намеря - покривало за количка /без него май разходки тук са немислими/, бънджи гащи, проходилка или от тези колани за прохождане. Въобще има ли такъв магазин където мога да намеря много неща на куп, като горезиброените а и в добавка разни купички, или храни, в нормалните магазини, които са ми близо изборът е мнооого беден. И ако има някой представа как да намеря и колко струва детегледачка почасово. Просто не знам на къде да тръгна...
Поздрави

# 1
  • Мнения: 11 306
Привет Льонка!  Hug
Имаме няколко мами от Дания - ако се не лъжа Мимозадк е от Копенхаген, но тя не влиза всеки ден
Другата - Торнеросе в момента е в Париж (за съжаление няма нет) и ще се върне в Дания за Коледа.
Видях че има и още една мама - Мимозката, която чака скоро да роди
Въоръжи се с малко търпение и ще получиш нужната информация непременно!
Приятни мигове с нас

# 2
Е-хей... Ломидол, значи... Междудругото, едно от фаворитните имена за Габриела беше и Арвен, но се отказахме...
Простете, погрешка съм си пуснала темата 2 пъти...

# 3
  • Мнения: 2 168
Здравей,
аз не живея в Копенхаген, пак и за малко сам извън Дания, но мисля, че магазина, който може да ти свърши работа е BabySam, намерих ти един адрес в района на Копенхаген:
BabySam Brønshøj
Frederikssundvej 276
2700 Brønshøj
а пък net адреса им е :www.babysam.dk
Иначе мисля, че в Билка супермаркетите има доста неща за бебета и малки деца.
Ако се сетя за някой друг пак ще ти пиша. Grinning Grinning


# 4
  • Мнения: 2 168
Хм, не излизат май както трябва датските букви newsm78. Отвори страницата им и оттам можеш да си кликнеш на магазините в Копенхаген и ще видиш адресите.
 

# 5
  • Мнения: 2 168
http://www.kaereboern.dk/findButikken.asp
Това е някаква друга верига магазини, тук можеш да видиш, къде са им магазините

# 6
  • Мнения: 4 212
Льонка, можеш да я трийнеш повтарящата се тема с бутона горя в дясно "изтрий".
Освен това в подписа ти таговете трябва да бъдат само , така ще се появи картинката ти.
Добре дошла сред нас, то май отдавна си във форума де. И моята щерак е родена на 1ви април. Майтап, майтап и хоп, бебе. Ти не беше ли в Загреб  newsm78
Желая ти успех с това което търсиш.

# 7
Мимче, благодаря за съдействието! Тея, мерси и на теб, пробвах с "изтрий", но не стана... Да видим дали съм оправила картинката... А , да, бях в София, после в Загреб, сега съм в Копенхаген. Общо взето - Панталей Пътник Laughing

Общи условия

Активация на акаунт