режим при хранене с АМ

  • 1 005
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
дъщеря ми е на 2 месеца от няколко дни не я кърмя беше на поискване сега е само на АМ и продължавам на поисквае.
Трябва ли да спазвам стриктно режим на хранене ли не е задължително? Има случаи когато огладнява на два часа и половина има и случаи когато спи по 4 часа и повече трябва ли да я оставям да мрънка  поне до 3 часа и да я будя на 3 часа

Последна редакция: нд, 11 дек 2005, 01:20 от Vivi

# 1
  • Мнения: 1 489
Аз не съм спазвала режим на хранене.Щом детето е гладно-давай му.Имало е и случаи,когато не е искала през три часа и съм й давала през четири.

# 2
  • Мнения: 46 438
И дъщеря ми беше на адаптирано, не съм спазвала режим  Peace

# 3
  • Мнения: 1 645
Дани на вашата възраст не беше на режим.
А забравих  ooooh!- НИКОГА  не съм го будила за хранене Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 79
И ние нямаме строг режим, но Макси през три, три и половина часа редовно се буди и е гладен.Той  без да иска си налага този режим. И аз никога не будя детето за храна.

# 5
  • Мнения: 7 803
веднъж преz 2 друг път преz 4 часа се будят когато поискат ядат аz не ги будя ама ако е и прекалено често като цяло zа деня давам само чай до следващото хранене

# 6
  • Мнения: 7 640
веднъж преz 2 друг път преz 4 часа се будят когато поискат ядат аz не ги будя ама ако е и прекалено често като цяло zа деня давам само чай до следващото хранене
твоите момиченца заедно ли се будят винаги? Аз съм приела тактиката с режима, з-то пробвах "на поискване" и станах луда #Crazy

# 7
  • София
  • Мнения: 131
Дани на вашата възраст не беше на режим.
А забравих ooooh!- НИКОГА не съм го будила за хранене Wink

 newsm10 newsm10

# 8
  • София
  • Мнения: 1 320
моят син е на 2 месеца и откакто се е родил е на режим. За мен режима е нещо много хубаво. Ако спи,разбира се не го будя(понякога изпуска цяло хранене), но не давам да яде на по малко от 3 часа.

# 9
  • Мнения: 781
Не се притеснявай за режима. В началото е така, но в последствие детето само ще си създаде режим и никога не съм я будила .  Поне при мен беше така.

# 10
  • Мнения: 8 505
Няма нужда от режим.Ще видиш,че тя сама ще си го направи.

# 11
  • Мнения: 1 464
ах любимата ми тема...
Храни си детенцето когато е гладно мила,и не се опитвай да му налагаш режим.То постепенно ще си го направи и ще видиш колко е лесно тогава PeaceАко спи,не го буди и ако е гладно по-рано,нахрани го веднага. Simple Smile
Ако искаш ще ти пратя да прочетеш нещо,но на лични Peace

# 12
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Храни го когато е гладно,а когато спи не го буди за да яде Naughty,Моя син ядеше точно на 3 часа,но той сам си направи режима,е имало е единични случаи когато е спял в часа на хранене,но аз не съм го будела.

# 13
  • Мнения: 112
На училището за бременни ни бяха обяснили, когато детето е на АМ трябва да се спазва режим, да се дава мляко поне през 2, 30 - 3 часа, защото АМ се обработва и разгражда по-бавно от кърмата и съответно не се усвоява, предизвиква колики, коремни боли, запек и т. н.
А ако детето спи и тежи повече от 3 кг никога да не се буди за хранене. Ние спазваме тези правила и засега всичко е ок.

# 14
  • Мнения: 46 438
.... Ние спазваме тези правила и засега всичко е ок.

Ние пък никога не сме ги спазвали и за сега всичко е ок.

Общи условия

Активация на акаунт