фитнес и ослабване слет раждане

  • 559
  • 3
  •   1
Отговори
здравеи те момичета аз съм новичка тук.Родих рпеди 2 месеца и се чудех как се справяте с тва испитание.                                                                                                  ходите ли на фитнес или правите опражненя в къщи? А аз за диета не мисля че кърмя и сасега съм свалила само 10кг.  и се чуствам адски дебела  Cry         

# 1
  • Мнения: 1 290
здравеи те момичета аз съм новичка тук.Родих рпеди 2 месеца и се чудех как се справяте с тва испитание.                                                                                                  ходите ли на фитнес или правите опражненя в къщи? А аз за диета не мисля че кърмя и сасега съм свалила само 10кг.  и се чуствам адски дебела  Cry         
и правописът ти не е най-силната ти част Wink

# 2
  • Мнения: 217
не бьрзаи с фитнеса 4е от упражненията за гьрди моге да ти спре млякото знам го на мен така ми спря,може да ходиш но само степер,колело,пьте4ка без силови упражнения Stop

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
здравеи те момичета аз съм новичка тук.Родих рпеди 2 месеца и се чудех как се справяте с тва испитание.                                                                                                  ходите ли на фитнес или правите опражненя в къщи? А аз за диета не мисля че кърмя и сасега съм свалила само 10кг.  и се чуствам адски дебела  Cry         
и правописът ти не е най-силната ти част Wink
-Ей,  защо веднага трябва да "хапнеш" NaughtyМомичето има само две мнения, никой не се е родил научен Naughty
  maagi , след 40-ия ден, като се възстанових след раждането започнах упражнения в къщи.Карах по 30 мин велоергометър и правих коремни преси.С количката ходих по около 2-3ч на ден.Така лека по лека се свалят килограмите.Успех!

Общи условия

Активация на акаунт