За супата

  • 1 423
  • 22
  •   1
Отговори
  • Града на Лили Иванова
  • Мнения: 99
Кога давате супата т.е през коя час на деня.

# 1
# 2
# 3
  • Мнения: 1 089
вечер, около 19,30-20ч. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 702
Аз днеска за 1 път дадох вечерта супа и ефкта е ок` понеже беба иначе като се насучеше към 8-9 и към 11 се размрънкваше и така беше 2 дена, но тази вечер след крем супата домашно производство всичко е   sleepuu

# 5
# 6
  • Мнения: 1 613
Давам я за вечеря - 18.30ч
Преди заспиване - мляко.

# 7
  • Мнения: 827
Ние скоро ще сме на кухня, но не мога и аз да разбера как точно ще е храненето? Като яде супа вечер , после пие ли мляко?  По колко пъти на ден какво хапва детето?   newsm78 Дайте предложение за едно примерно меню!

# 8
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ние скоро ще сме на кухня, но не мога и аз да разбера как точно ще е храненето? Като яде супа вечер , после пие ли мляко?  По колко пъти на ден какво хапва детето?   newsm78 Дайте предложение за едно примерно меню!







Някой мами правят така:
сутрин-закуска/попара,кус кус,кис.мляко,макарони/
обяд-манджата от кухнята
следобед-крема от кухнята
19:00-малко от супичката
преди лягане млякото
Обаче наблюденията ми са за мами на деца след годинка,за по малките не знам дали ще е удачен такъв режим на хранене

# 9
  • Мнения: 1 645
Ние скоро ще сме на кухня, но не мога и аз да разбера как точно ще е храненето? Като яде супа вечер , после пие ли мляко? По колко пъти на ден какво хапва детето? newsm78 Дайте предложение за едно примерно меню!
Някой мами правят така:
сутрин-закуска/попара,кус кус,кис.мляко,макарони/
обяд-манджата от кухнята
следобед-крема от кухнята
19:00-малко от супичката
преди лягане млякото
Обаче наблюденията ми са за мами на деца след годинка,за по малките не знам дали ще е удачен такъв режим на хранене


Ами моята приятелка така хранеше синът си откакто тръгна на кухня,тоест на 7 месеца.
Моят син се хранеше също така,но със мои манджи и в 19.00 и 22.00 пиеше мляко - така беше до годинка.
Сега яде супа в 20.00ч,и понеже отказа млякото му давам Дан ъп на Данон.






# 10
  • Мнения: 1 489
Вечер в 19 часа.

# 11
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз не давам още.Следобедната закуска е към 17ч , след това хапва плодове и в 22ч. пие  АД.Спи до 9ч, не знам дали да давам и супа Thinking

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз давах на обед (като тръгнахме на кухня на 6 месеца)+ манджичката Peace

# 13
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Моят син заспива много рано - към 7 часа, нищо че е на 8 месеца. Сутрин се събужда към 7.30-8.

Аз въобще не виждам кога да я давам тази супа.
Давай част от нея на обяд, или пък въобще не давай на този етап, щом заспива рано, наистина няма къде да я вместиш. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 066
И моята дъщеря заспива рано - 19.30-20 часа - и няма как да й дам и супа и АМ, така че супата от кухнята й я давам сутрин с 3 сухара, понякога слагам и 1-2 лъжици АМ вътре - става като попара.

Общи условия

Активация на акаунт