glavi4kata na pileto na bebe4o e mnogo poduta!

  • 550
  • 4
  •   1
Отговори
 Здравейте, моля да ми помогнете имам следния проблем на беб4о ве4е му забелих пилето какт трябва  на глажи4ката му е стра6но пудута и посиняла стои като след удар ,като го пипам не го боли аз много се притеснявам!Педиатърката ми каза да не го пипам а тя дори не го е видяла! Моля дайте ми съвет! Sad

# 1
  • Мнения: 6 320
Препоръчвам ти да прочетеш тази статия
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/966/

Можеш да се свържеш с доц. д-р Бранков (кликни върху името, за да изпратиш лично съобщение) и да се консултираш с него.

Може да му пишеш и на електронната поща, е-мейл адресът му е brankov@pedsurg.net , а и дава онлайн консултации в темата за Фимоза в Здравния форум.

# 2
  • Germany
  • Мнения: 7 934
Заведи го на специалист! Или в  Детска Урология на Пирогов или при проф. Христов в детска педиатрия - 952 3840. Страхотен е! Може с направление, ако нямате се плащат 10лв. и то не на него, а за болницата.

# 3
Не се притеснявай,нищо му няма на бебчо! На моят син като се роди главичката беше по същия начин - синя и подута. Педито му каза,че е станало от забелването и че ще мине само.Ако остане подуто се слага компрес с риванол и то повече заради кожичката,която забелваш./Да не го боли/.

# 4
[color=Blue]Здравейте , благодаря ви много за информацията за съжъление аз не съм в българия но въпреки вси4ко много благодяря за информацията днес педито го видя и каза да не се притеснявам вероятно се е полуило при напъването ! Пожелавам много весели празници на вси4ки![/color]

Общи условия

Активация на акаунт