За изкуствените мигли?

  • 940
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 234
Никога не съм си слагала излуствени мигли и много ми се иска да се видя как изглеждам с талива. Mr. GreenСамо че и представа си нямам как се слагат. EmbarassedМоге ли в домашни условия? newsm78Бях видяла в един магазин но изглеждаха много изуствени,ако мога така да се иразя Wink.А в това новото списание " На кафе" има едно момиче с много хубави изкуствени мигли.Та се чудя-няколко вида ли има,и кои са по-хубави? Thinking

# 1
  • Мнения: 2 125
За щастие, вече има наистина прекрасни изкуствени мигли. На мен ми се е налагало да слагам, но сценични - те са по-дълги и гъсти, не са за навън. Предполагам, че към всеки комплеккт в магазина ще има упътване + лепило. Иначе /аз поне така съм слагала/, слагаш малко от лепилото върху плътната лентичка, която държи миглите/ и ги оформя като такива/, затваряш окото и лепиш почти между твоите /истински/ мигли и клепача на окото. Не натискай много, за да не се разместваМай стана много сложно и заплетено.... newsm78 Абе нещо като слагане на очна линия...Тъпо...
Мисля, че ако си купиш, консултантите в магазина може и да ти покажат. Ако съм била голословна, сории Hug
Хайде дано пърхаш с нови миглички - готино е newsm08

# 2
  • Мнения: 1 205
Аз съм си слагала снопчета , но в салон. Наистина стоят много добре. Лошото е, че не са много трайни (2-3седмици), а излизат към 20-25лв зависи от окото.
Ако ти е за повод си сложи, но за постоянно мисля, че не си струва. Flutter

# 3
  • София
  • Мнения: 4 966
На мен на сватбата ми сложиха;))
Леле,като кукличка станах.Супер много се харесвах,понеже моите не са много дълги и гъсти.
Така се бях харесала,че не исках да ги махам,и ги оставих сами да си паднат.Но като ми ги сложи гримьорът ги поотряза за да станат като естествени.
Аз бих те посъветвала ако държиш да си слагаш да отидеш в студио първия път.Тъкмо ще ти покажат следващия как ти да си ги сложиш:)))

# 4
  • Мнения: 1 290
На мен на сватбата ми сложиха;))
Леле,като кукличка станах.Супер много се харесвах,понеже моите не са много дълги и гъсти.
Така се бях харесала,че не исках да ги махам,и ги оставих сами да си паднат.Но като ми ги сложи гримьорът ги поотряза за да станат като естествени.
Аз бих те посъветвала ако държиш да си слагаш да отидеш в студио първия път.Тъкмо ще ти покажат следващия как ти да си ги сложиш:)))
и на мен са ми слагали снопчета в салон и знам как става.Искам да попитам дали се продават някъде и да пробвам аз да ги сложа,да ми излезе по-евтино ooooh!

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Искам да попитам дали се продават някъде и да пробвам аз да ги сложа,да ми излезе по-евтино ooooh!
Има да на снопчета, 9 лв е кутийката 60 снопчета мисля, че са вътре има и къси и дълги, лепилото е отделно ама не помня колко струваше. Иначе имам една позната която си е взела комплект с мигли и лепило на Макс Фактор и много добре стоят.

# 6
  • Мнения: 1 290
Искам да попитам дали се продават някъде и да пробвам аз да ги сложа,да ми излезе по-евтино ooooh!
Има да на снопчета, 9 лв е кутийката 60 снопчета мисля, че са вътре има и къси и дълги, лепилото е отделно ама не помня колко струваше. Иначе имам една позната която си е взела комплект с мигли и лепило на Макс Фактор и много добре стоят.
в какви магазини да ги търся? за козметика ли? newsm78

# 7
  • Мнения: 7 640
аз пък изглеждах отвратително, мъжът ми каза като фолкпевица Shocked. Лицето ми е доста бяло, а имаха само тъмно кафеви, почти черни, сигурно заради това.

За сцена-вероятно са о.к., но отблизо е много изкуствено, а как тежиии...
Лепят се с ацетоново лепило-на това миришеше и щипе, ако не слушаш козметичката, не виждам как сама вкъщи може да си ги сложиш, още по-малко да махнеш.
Аз се издокарах за сватбата, пусти мерак и точно след 40 мин. се върнах за ги свалят. С две думи-трябва да са ти доста редки собствените мигли, за да си заслужава. Ефектът с хубава спирала е далеч по-добър.
Сложих си снопчета в един салон до зала Универсиада, хич не беше скъпо, даже един от дните на седмицата имаше промоция, но с две думи съм разочарована.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
в какви магазини да ги търся? за козметика ли? newsm78
Тези на Макс Фактор в козметичните магазини, а другите в Стар Нейлз ги гледах съвсем скоро.

# 9
  • Мнения: 6 164
И на мен за сватбата ми сложиха - имаше доста добър ефект, но много ми тежаха и лявата все ме бодеше, макар че така и не открих защо, колкото и да се дзверех в огледалото.
Гримьорката ми обеща, че ще ги сваля много лесно. Да, отлепиха се без да боли, но ми останаха топчета лепило в основата на моите мигли, което адски трудно махнах!!! Повече не искам. С хубава спирала и повече търпение се постига същия ефект.

# 10
  • София
  • Мнения: 596
И аз съм си слагала изкуствени мигли, по-точно са ми ги слагали. Снопчета, после ги поотрязаха и оформиха. Много се харесах, само че не трябваше преди морето да си ги сложа, след около десетина дни постепенно опадаха ( е и аз им помогнах). Съвета ми е да отидеш при професионалисти.

# 11
  • Мнения: 1 234
Благодаря за отговорите  bouquetУтре се пробирам в Плевен и ще проверя какви се продават по магазините,макар че се съмнявам че ще ми обяснят как се слагат.Ако не пък ще видя дали в някой салон слагат,в което малко се съмнявам Thinking,ама както и да е  Wink                           

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
.Ако не пък ще видя дали в някой салон слагат,в което малко се съмнявам Thinking,ама както и да е  Wink                           
Аз пък освен в салон никъде другаде не съм виждала да слагат мигли, обикновенно върви като допълнително обучение към курсовете по маникюр.

# 13
  • Мнения: 1 234
Нямах предвид че не ги слагат в салон,а незнам дали има салон в Плевен който да извършва тази манипулация.

Общи условия

Активация на акаунт