изкривен гръбначен стълб

  • 1 642
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 257
 #Cussing outимам столче за кола на НЕО НАТО и ми е толкова удобно не само за колата , но и за вкъщи - храня бебка в него , разнасям си я из стайте и понякога й оставям с часове да си стой вътре и да си играе или да спи.....майка ми винаги като идва на гости най-сериозно ме предопреждава , че един ден ще си имам сериозни проблеми с гръбначния стълб на детето...това столче било само за кола и се ползвало само за малко Crossing Arms...а това , което аз правя било равно на безотговорност към детето...права ли е ?? newsm78...може ли наистина да се изкриви гръбначния стълб от по продължително лежане в столчето 

# 1
  • Мнения: 4 414
не зная какво ви е столчето - кошница за малки бебета или столче?
ние имахме кошница на Чико. и физиотерапевтката и ортопедът на Ния ни предупредиха, че това е само за кола, а "не да се спи в него, нали знаете?!". някъде бях чела, да не се оставят децата повече от 4 часа в такава кошница...естествено, не всеки ден. но за столче не мога да кажа нищо newsm78

# 2
  • Мнения: 46 434
Аз знам, че до 3 месец трябва да стои по не повече от един час на ден.
След тази възраст, не знам дали има проблем, но дъщеря ми по цял ден в него е висяла и нищо й няма.

Поправям се, 2 часа на ден  Blush Ето я темата.

И още нещо, може да ти изглежда, че кошницата е полулегнала, но реално гърбът на бебето не мисля, че се натоварва, защото все едно лежи с вдигнати крачета  newsm78

Последна редакция: пт, 09 дек 2005, 15:06 от Никол

Общи условия

Активация на акаунт