никулден

  • 387
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 140
 Мили мами, дали не сбърках newsm78 Нали днес е Никулден (честито на всички именици newsm67 )та реших да дам риба на моята буболинка за първи път.Дадох едно малко пюре на Семпер,пише че става за над 6 мес, а ние сме на 8.
Дали не трябваше да захранваме ,имам предвид днес една лъжичка,след няколко дена две и т.н. нали е нова храна? Thinking

# 1
  • Мнения: X
Ами по принцип трябва да се захранва с рибата, защото често алергизира. Ако няма реакция, значи можеш да даваш риба спокойно, освен това в пюретата количеството е малко, не си и дала "голяма доза".  Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 2 298
И аз гледам пюрета за над 6 месеца с риба, ама нашия педиатър още не разрешава. Изрично мъжа ми зададе въпрос за рибата и киселото мляко на последната консултация, педито каза само "още ви е рано" и за двете, без да уточни кога ще му дойде времето (той на всяка консултация ни казва каква нова храна да въвеждаме).

# 3
  • София
  • Мнения: 8 275
Ние днес правихме Никулден с бебо, т.к. в днешното меню ни бяха сготвили рибка Simple Smile
Иначе аз ан двапъти захранвах с риба първата категорично я изплю (май на 9 м. бяхме), след месец пак Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт