ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН КАСИ

  • 724
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 934
Честити рожден ден Каси. Да си жива здрава и никога самотна, да родиш най-красивия принц и да срешнеш най-добрия баща за него и мъжът с който да изживееш живота си в хармония.
 newsm51 nbirthday newsm67  Gift  party023

П.С. Моля не местете темата, поне не днес. Благодаря

# 1
  • Мнения: 193
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,МИЛА.
ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО УСМИВКИ,ЩАСТИЕ,ЗДРАВЕ,СБЪДНАТИ МЕЧТИ!
ОТ ВСЕ СЪРЦЕ-МНОГО ,МНОГО ЩАСТЛИВИ МИГОВЕ ТИ ПОЖЕЛАВАМ С БЕБО И УСПЕХ ВЪВ ВСИЧКО! newsm51 newsm59 Tada  party023 nbirthday

# 2
  • Мнения: 1 023
хубави емоции и хубави хора около теб. smile3525


милк - пожелателна   Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 863
БЪДИ ЗДРАВА И МНОГО щАСТЛИВА!!!
 newsm51МНОГО ВИРТУАЛНИ ЦЕЛУВКИ ОТ МЕН!

# 4
  • Мнения: X
Много ви благодаря, мили мили момичета.  Hug
Да ви се връщат и на вас всичките прекрасни пожелания, да сте живи и здрави всички покрай мене и вашите ангелчета най-вече.   bouquet

# 5
Мила Каси, Честит Рожден Ден и от мен! Желая ти едно здраво и пухкаво бебче, което да ти даде топлината, която в момента ти липсва. Желая ти здраве - за да му се радваш много, търпение - защото тепърва ще ти е трудно, смелост - за да започнеш живота си начисто, оптимизъм - за да срещнеш подходящия за теб/вас човек и да му се довериш и късмет - защото всичко това без късмет няма да се случи! Обичам те, макар че не те познавам! Стискам ти палци всичко да се подреди!  newsm51
И моля те, помъчи се днес да не плачеш, защото знам че това ти се иска най-много! newsm59

# 6
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Здрасти! ЧРД
Здраве и късмет, а другото - сама ще го постигнеш, но ти желая много приятели, които да помагат, когато ти вече не се справяш сама, които винаги зда са до тебл и  в най-трудните ти мигове!
Желая ти, много хубави емоции, които да заличат неприятните и най-вече ти пожелавам здраво и хубаво бебече /като майка си/, което да ти е опора и подкрепа, докато заедно намерите мъж готов да ти даде всичката обич и топлина, които заслужаваш.
Аз те търсих на джисема ма е на гласова - ще се чуем на домашния довечера

# 7
  • София
  • Мнения: 2 851
 Hug  хубаво и здарво бебче ти желая!!

много любов и късмет!  bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 6 477
Каси, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  и от мен! На голяяяма патерица! Да си жива и здрава, много късмет и щастие ти пожелавам и скоро да прегърнеш най-хубавото бебе на света! Виртуална прегръдка и още веднъж се извинявам за патерицата!  Hug Hug HugДве седмици ме попиляха в работата от гърч Confused

Общи условия

Активация на акаунт